30 Haziran 2020 Seminer Çalışması Görevi

Kodla Büyü
Zoom üzerinden dendi hocam. Şimdi ilçedeki diğer hocalar zoom'dan başka bir seminer programı kullanmayı bilmezler.
Bu arada 40 dk içinde dediklerinizin hepsini yapmam mümkün değil. Sadece google form'lardan sınav oluşturmayı anlatmayı düşünüyorum ne dersiniz?
hocam siz onlara linki gönderin tıklayıp girsinler. illa 40 dakika olacak diyorlarsa dediğiniz gibi zaten bir sınav oluştursanız anlatım yapacağınız için 40 dakika alır

Bence de ilçenize bu açıklamayı yapın hocam. O gün tüm Türkiye de Eba da yayınlanacak içerikler izlenecek, hatta bu hafta pazartesi salı günlerini örnek gösterin o gün izlenecek içerikler Eba anasayfasında mevcut
Ebada tüm günlerin seminer planı verilmiş hocam acaba konuyla ilgili video yayınlanacak mı eba da o gün ?
il ilçe okul müdürlükleri uzaktan eğitim çevrimiçi seminer yazıyor planda

Ebada tüm günlerin seminer planı verilmiş hocam acaba konuyla ilgili video yayınlanacak mı eba da o gün ?
Bizden de zoom üzerinden anlatmamızı istediler. Acaba eba üzerinden yayınlanıp yayınlanmayacağı bilgisine nereden ulaşabiliriz?

Bizim okulda uzaktan eğitim araçları başlığı altında bana düşen Kahoot ve Animoto araçlarının tanıtım sunularını ekliyorum. Lazım olur.

Ekli dosyalar

• Kahoot-Animoto-Tanitim-Sunulari.zip
    12.1 MB · Görüntüleme: 229
cuma gününe kadar olanlara bakın hocam hepsini gün gün videolarını eklediler, bugün tamalayıcı eğitim planlama var, video eklenmeyecek, yarının konusu yarın yine eklenir

Hocalarım bana da aynı içeriklerden sunum yapmam gerektiği yeni söylendi hal böyle olunca kısıtlı sürede ne yapacağımı şaşırdım .Var mı elinde bir powerpoint sunusu olan?

Bende uzaktan eğitimle ilgili bir sunu hazırladım. Uzaktan eğitimde kullanılabilecek araçları tanıttım. Çok geniş bir konu olduğu için ve "başlık" çok yönlendirici olmadığı için zorlandım. O nedenle biraz geç paylaştım. Bazı slaytlarda sadece ismini verdim, uygulamalı olarak göstereceğim.

Ekli dosyalar

• mhgfl_uzaktan_egitim30Haziran.zip
    7.2 MB · Görüntüleme: 261
Son düzenleme:
Bende uzaktan eğitimle ilgili bir sunu hazırladım. Uzaktan eğitimde kullanılabilecek araçları tanıttım. Çok geniş bir konu olduğu için ve "başlık" çok yönlendirici olmadığı için zorlandım. O nedenle biraz geç paylaştım. Bazı slaytlarda sadece ismini verdim, uygulamalı olarak göstereceğim.
Teşekküler

Geri