360 Total Security (Türkçe-Ücretsiz)

Kodla Büyü
gayet güzel bir program
çok hızlı, gereksiz dosyaları silme gibi ek özellikleri var ama dikkat edin
Netsupport klasöründeki bazı dosyaları zararlı olarak tanımladığı için siliyor.
1 seferliğine mahsus güvenilir dosyalar listesine eklemeniz gerekmektedir.

program hala çalışıyor olmasına rağmen görev çubuğundan simgesi kayboldu :( , birde avira motoru çalıştı bit defender motoru çalışmadı, ben aktif ediyorum programı kapatıp açıyorum pasif oluyor, bilgisayarıda çok kastı, hali ile bende kasıldım. :?

hastasıyız dede' Alıntı:
program hala çalışıyor olmasına rağmen görev çubuğundan simgesi kayboldu :( , birde avira motoru çalıştı bit defender motoru çalışmadı, ben aktif ediyorum programı kapatıp açıyorum pasif oluyor, bilgisayarıda çok kastı, hali ile bende kasıldım. :?
Hocam aktifleştirdikten sonra karışmayın modül yüklendiğinde kendisi aktifleşiyor. Çok aceleci panik davranıyorsunuz. :)

Bir gündür test ediyorum. Şimdilik gayet başarılı. Teşekkürler. :+1:

hasari' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
program hala çalışıyor olmasına rağmen görev çubuğundan simgesi kayboldu :( , birde avira motoru çalıştı bit defender motoru çalışmadı, ben aktif ediyorum programı kapatıp açıyorum pasif oluyor, bilgisayarıda çok kastı, hali ile bende kasıldım.
Hocam aktifleştirdikten sonra karışmayın modül yüklendiğinde kendisi aktifleşiyor. Çok aceleci panik davranıyorsunuz.
1 gün bekledikten sonra bu mesajı yazdım :)
programı kaldırıp tekrar yükleyince sorun çözüldü ama hala kasıyor :)

hastasıyız dede' Alıntı:
hasari' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
program hala çalışıyor olmasına rağmen görev çubuğundan simgesi kayboldu :( , birde avira motoru çalıştı bit defender motoru çalışmadı, ben aktif ediyorum programı kapatıp açıyorum pasif oluyor, bilgisayarıda çok kastı, hali ile bende kasıldım.
Hocam aktifleştirdikten sonra karışmayın modül yüklendiğinde kendisi aktifleşiyor. Çok aceleci panik davranıyorsunuz.
programı kaldırıp tekrar yükleyince sorun çözüldü ama hala kasıyor :)
Gene iyi dayanmışsın. :lol:

hasari' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
hasari' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
programı kaldırıp tekrar yükleyince sorun çözüldü ama hala kasıyor
Gene iyi dayanmışsın.
zaten 360 beni kasmış sende daha çok kasma haşari :scared: :)

yenice denedim. virüslü flash disk taktım. görmedi virüsü.
Ama bilgisayarı kasmıyor. :?

Hocam teşekkürler paylaşım için. Kurdum bende, arayüzü ve temizleme özelliği güzel. Flashdaki dosyalara virüs bulaştı bugün dosyaları göstermiyor arşive girince görebiliyorum. Nod32 buluyor temizleyemiyor. Program bulamadı ancak tanınmayan program ismiyle buluta yüklemeyi öneriyor. Net üzerinden alıp ayrı bir tarama yapıyorlar galiba bunlar için. Evde lisanslı nortonla deneyeceğim bi de.

ercinc98' Alıntı:
yenice denedim. virüslü flash disk taktım. görmedi virüsü.
Ama bilgisayarı kasmıyor. :?
Aşağıdaki işlemi sizde uygulayın sildiğini göreceksiniz.

selcuklu' Alıntı:
Hocam teşekkürler paylaşım için. Kurdum bende, arayüzü ve temizleme özelliği güzel. Flashdaki dosyalara virüs bulaştı bugün dosyaları göstermiyor arşive girince görebiliyorum. Nod32 buluyor temizleyemiyor. Program bulamadı ancak tanınmayan program ismiyle buluta yüklemeyi öneriyor. Net üzerinden alıp ayrı bir tarama yapıyorlar galiba bunlar için. Evde lisanslı nortonla deneyeceğim bi de.
Eğer flash tarama modülü aktifse direk devreye giriyor ve flashı onarmayı öneriyor onar deyince gizli dosyaları gösteriyor zararlıları temizliyor. Virüs dosyaları gizlediği gibi tek bir klasör altına atmış oluyor bu klasörden de kesip ana dizine alırsanız sorun çözülmüş oluyor. Şuan için yazılımın temizlemediği virüs görmedim bazı kullanıcılar modülleri kapattığı için virüsü silemeyebiliyor.
Tüm modülleri aktifleştirmek için şu yolu dene hocam 360 Total aç soldaki menüden korumaya gel burada üstte Mod Değiştir butonu var buna tıkla güvenliği seç sonra modüller aktifleşince flashı çıkar yeniden tak sonucu gör. :)

windows 8.1 yüklü laptopumda kullanıyorum uzun zamandır her hangi bi sıkıntım olmadı. vestel promegalarda deneyen var mı acaba?

yaptığı 71 adet dosya güncellemesi ile ne yaptığını anlamadım?

ben comodo ya döndüm. :)
aslında sonradan aklıma geldi motorlardan birini kapatsak kasıntı giderdi belki. :shock:

Internet' Alıntı:
yaptığı 71 adet dosya güncellemesi ile ne yaptığını anlamadım?

hocam işletim sistemi güncellemeleri onlar. Antivirus güvenliğin sağlanması için bu güncellemeleri de yaptırıyor.

Yazılım güncellendi arkadaşlar yeni bir arayüz kazandırmışlar ilk mesaja setup ekledim önceki sürümü kullananlarda güncelle derlerse program kendini güncelliyor.

bugün ilk kez kurdum bir bilgisayara, fazla deneme fırsatım olmadı ayarlarından kapatabiliriz galiba bana aşırı korumacı geldi, program bile kurdurmuyor izin vermeden :) gerçi webde gezinen sazanlar için faydalı :)

impetus23' Alıntı:
bugün ilk kez kurdum bir bilgisayara, fazla deneme fırsatım olmadı ayarlarından kapatabiliriz galiba bana aşırı korumacı geldi, program bile kurdurmuyor izin vermeden :) gerçi webde gezinen sazanlar için faydalı :)
Kurduğum sistemlerde sinek uçurtmuyor. Sene başında tahtalar, bilgisayarlar ve öğretmen flashları virüs kaynıyordu bunu kurduktan sonra herkes rahatladı. :)

Programın kullanım modları var performans, dengeli, güvenlik ve özel bu modlar sayesinde yazılımı özelleştirmek mümkün oluyor. En büyük özelliği de takılan USB leri anında tarayıp size virüs ve haşereleri bildiriyor.

Beni perişan etti hasari kardeşim...döndüm avg ye...win32.virüt diye bir virüsü aldı içeri 1 haftadır anam ağladı varya...töbe kurmam daha 360 ı...az olsun avg bizim olsun :D

elrond' Alıntı:
Beni perişan etti hasari kardeşim...döndüm avg ye...win32.virüt diye bir virüsü aldı içeri 1 haftadır anam ağladı varya...töbe kurmam daha 360 ı...az olsun avg bizim olsun :D
AVG güçlü ama sistemi süründüren bir anti-virüs hangisinde mutluysan onda kalman daha mantıklı yolun açık olsun kardeşim. :lol:

elrond' Alıntı:
:D

Ayarları doğru yapınca her ihtiyaca cevap verebiliyor. Özellikle güven listesi ve mod değiştirme güzel :+1:

Geri