4+4+4 e uygun programmatik e ihtiyacım var

Kodla Büyü

ceren_erbay

Site Gezgini
arkadaslar yeni sisteme uygun ders programı hazırlama prog.na ihtiyacım var elinde olan varsa paylaşabilir mi.
teşekkürler..

4+4+4 e siz uygun hale getireceksiniz programı. ders saatlerini sınıflara göre ayarlayabilirsiniz. biz o şekilde yaptık.

Seçmeli dersler işin içine girince progmatik bile kafayı yer sanırım. Çünkü öğrenci adları da girilmeli o taktdrde.

her sınıf bir bütün olarak seçmelileri seçti. önce seçmeli dersleri dersler bölümünde ders olarak girdim. sonra dersleri öğretmenlere atadım. günlük ders sayıları bölümünden 5. sınıfların ders sayılarını 7 ve 8 olarak girdim. diğerleri 6 olarak kaldı. sonra öğretmenlerin ders dağıtımından otomat atıyor zaten dersleri.

Mellifica' Alıntı:
her sınıf bir bütün olarak seçmelileri seçti. önce seçmeli dersleri dersler bölümünde ders olarak girdim. sonra dersleri öğretmenlere atadım. günlük ders sayıları bölümünden 5. sınıfların ders sayılarını 7 ve 8 olarak girdim. diğerleri 6 olarak kaldı. sonra öğretmenlerin ders dağıtımından otomat atıyor zaten dersleri.

Bu durumda iken eski versiyon da yapar zaten. Yenisine gerek olmaz.

mewluth' Alıntı:
Mellifica' Alıntı:

Bu durumda iken eski versiyon da yapar zaten. Yenisine gerek olmaz.

Ben eskisinden bahsediyorum hocam zaten. yeni sürümü varsa da haberim yok.

Geri