4+4+4 sonrası branşçılar tekel işçileri gibi olur mu?

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, Koncuk bugun uyardı.
4+4 branş öğretmenlerinin sonu olur.
zorunlu örgün eğitim 4 yıla inecek, geri kalan kademeler açık okunabilecek.
Dolayısıyla, branş öğretmenlerine olan ihtiyaç azalacak.
Tekel işçileri sendromunu öğretmenlere yaşatırlar mı sizce?

Şu düzende önümüzü göremiyoruz yandaşı güzel olacak der candaşı kötü olacak der ama işin aslı şudurki ben yaptım oldu diyen bir güç hakim ülkede ne olacağını yandaşıda candaşıda bilmiyor şu an.

meslek liselerine ilgi artar. bilişim e daha çok ihtiyaç olur diye düşünmüştüm ben. birde meslek liselerinin 4-8. sınıfları olcak. daha çok ihtiyaç duyulur bence

yaaaw böyle hayali şeylerle insanların zihnini bulandırmayın.. bu site iyiden iyiye ebem karı yeri oldu haa... saçma sapan bi yorum.. okumadan...

bizi öyle bir duruma getirdilerki önceden ne kadar güzel mesleki paylaşımların olduğu bir siteydi ama artık geleceğimiz ile ilgili haberleri takip etmekten ve paylaşmaktan başla bişey yapmıyoruz.Hani haklıyızda bence insan önüne bir yol çizemiyorki ne için uğracağız ne öğretip ne öğreneceğiz hepsi muamma.

12 haziran 2012 seçimlerinden sonra hükümet MİLLİ GÖRÜŞ gömleğini tekrar giydi...tartışmalı konularla uğraşmaya ve ülkeyi din üzerinden yönetme ve ele geçirme hevesine döndü...12 haziran seçimelerinde sonraki AK PARTİ nin REFAH VE SAAADET ten hiç farkı kalmadı...nefret ettiğim CHP nin şu anki durumu AK PARTİ den çok daha iyi...

...............................................................................................................................
http://www.turkiyekumbarasi.com/

Geri