400.000 driver, Cobra Driver, DriverPack Solution_10

Kodla Büyü

ahmet27

Seçkin Üye
Seçkin Üye
400.000 Drivers (WIN7/2011/ISO) | 412.57 MB
hotfile, fileserve,filesonic
--------------------------
Cobra Driver Pack 2010 ( XP-Vista-Windows 7 ) | 1.6 GB
Gerçektende son zamanlarda hazırlanmış çok iyi bir driver (sürücü) paketidir. XP, Vista ve Windows 7 driverlarını içermektedir.İso dosyasını nero veya benzeri bir programla DVD'ye yazdırdıktan sonra kullanıyorsunuz.Çok faydasını göreceğinize eminim. Özellikle bilgisayarcıların olmazsa olmazların bir tanesidir. 1.6 GB rapidshare,fileserve,filesonic
---------------------------
DriverPack Solution 10 FINAL Professional MultiLang | 3.4 GB
DriverPack Çözüm 10 - otomatik olarak sürücüleri yüklemek için en popüler programın son sürümüdür. Bu sürüm yeni bir dizi özellik içerir ve tüm platformlarda (x86-x64) için optimize edilmiş. Ve yeni bir veritabanı programı sayesinde herhangi bir bilgisayarda sürücüleri yükler
Yeteneği zaten yüklü olan sürücüleri yükseltme (upgrade etmek)
Işlemci sıcaklığı belirlenmesi
Kullanıcı dili (toplam 11 dil) otomatik olarak algılanması
Geliştirilmiş arabirim
Ve çok daha fazlası:
dosya ektedir.
şiddetle tavsiye ederim. :D

Ekli dosyalar

• drivers pack.rar
    1.2 KB · Görüntüleme: 701
  • cobra.rar
    381 bayt · Görüntüleme: 746
Re: 400.000 driver windows 7 2011

arkadaşlar ben bu driver arşivini indirdim bi kaç deneme yaptım okuldaki bilgisayarlarda aradığım hiç bir driveri bulamadım :wink:

Paylaşan arkadaş kullandımı acaba iş görür mü? Xp driverları çok işime yaamıştı. Bunlarda öyleyse indirmek gerekir

Cobra driver diye bi driver indirmiştim tek dvd xp ve win7 driverlar var kendi buluyo ve yüklüyo çok memnunum torrent bulabilirsiniz türkçe dil desteği de vardı.

Hocam sizde varsa yükleseniz ya da pm de gönderseniz olur mu?

Cobra Driver Pack 2010 ( XP-Vista-Windows 7 ) Gerçektende son zamanlarda hazırlanmış çok iyi bir driver (sürücü) paketidir. Tarafımdan test edilmiştir. XP, Vista ve Windows 7 driverlarını içermektedir.İso dosyasını nero veya benzeri bir programla DVD'ye yazdırdıktan sonra kullanıyorsunuz.Çok faydasını göreceğinize eminim. Özellikle bilgisayarcıların olmazsa olmazların bir tanesidir.

Ekli dosyalar

• cobra.rar
    247 bayt · Görüntüleme: 458
Hotfile linkleri silinmiş yarıda kaldım, tekrar yükleyebilirmisiniz...

hotfile cobra driverleri silinmişti. yerine rapidshare,fileserve,filesonic eklendi.

Geri