400 tl ye kadar modem tavsiyesi olan var mı?

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Kablosuz özelliği iyi olan vdsl,adls2+ ve fiber destekleyen modem kullanıp tavsiyesi olan var mı kopma sorunu yaşamayan 400 tl ye kadar tavsiyelere açığım

ASUS - AC750 aldım 3 hafta önce. Binamız VDSL geçmişti. Vatan bilgisayardan 330 tl ye aldım. fiyatı da güzel.
3 haftadır kullanıyorum gayet güzel. 2 ayrı kablosuz görünüyor istedigine baglanıyorsun. 3 tane anteni var. evdeki tüm odalarda çekiyor. şuana kadar herhangi bir kopma ve yaşamadım.

Tp link td-w9980 modeli.
Kullanıyorum memnunum. Fiyatı konusunda bilgim yok.
3 antenli. Çekiş gücü ev ortamı için çok çok iyi
adsl ve vdsl destekliyor. Fiber olayını bilmiyorum.

ASUS - AC750 aldım 3 hafta önce. Binamız VDSL geçmişti. Vatan bilgisayardan 330 tl ye aldım. fiyatı da güzel.
3 haftadır kullanıyorum gayet güzel. 2 ayrı kablosuz görünüyor istedigine baglanıyorsun. 3 tane anteni var. evdeki tüm odalarda çekiyor. şuana kadar herhangi bir kopma ve yaşamadım.
@serdar6055 hocam bende o modem ile
ASUS DSL-AC51 bu model arasında kaldım ne farkı var pek anlamadım ikiside aynı teknolojiyi destekliyor

@Hige hocam bunu yorumlardada okudum ama çok iyi diyen de oldu kafam karıştı kullanıp tecrübe ettiniz mi? Ne tercih etmeliyim sizce?
Hocam şu ürünü aldım bana da sürekli kopma sorunu yaşandığı söylenmişti Asus modemlerle ilgili. Hatta telekom'da çalışan bir arkadaşım da söylemişti. Ancak markaya olan sıcaklığım birde üst düzey bir modem alacağım için sorun yaşanmaz diye umdum. Halen kullandığım modemde şu:
https://www.hepsiburada.com/asus-ds...-adsl-vdsl-fiber-modem-router-pm-HB00000359IG

Ancak sorun yaşadım yaşamaya devam ediyorum. Hocam tplink modemlerden bazıları bir süre sonra sıkıntı yaşatabiliyor. Bence Zyxel'den şaşma.

Hocam konuyu açan benim bu modemi aldım kullanıyorum. Aslında önce asus aldım fakat 3 antenli olmasına rağmen yeterli çekim performansını alamadım sonra iade ettim bunu aldım çekimi iyi şimdilik bir sıkıntı yaşamadım
hocam asus modem olarak hangi modeli almıştınız ve iade süreciniz nasıl oldu?

ASUS DSL-AC51 DualBand-Ebeveyn Kontrol Destekli-DLNA-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router Bu modemi almıştım hocam hepsi buradadan 1 hafta kullanıp beğenmedim iade ettim
Ben tp link vr600 modelini sipariş etmiştim ama @sertokus hocam özelden mesaj atıp vatanda indirim olduğunu söyledi. ben de vatan mağazasına gidip vr900 modelini satın aldım. vr600 gelince paketi açmadan doğrudan iade edeceğim. bu akşam müsait olabilirsem vr900 ü açıp kutu içeriği videosu çekmeyi planlıyorum. daha sonra da kullanım videosu çekerim.

Ben tp link vr600 modelini sipariş etmiştim ama @sertokus hocam özelden mesaj atıp vatanda indirim olduğunu söyledi. ben de vatan mağazasına gidip vr900 modelini satın aldım. vr600 gelince paketi açmadan doğrudan iade edeceğim. bu akşam müsait olabilirsem vr900 ü açıp kutu içeriği videosu çekmeyi planlıyorum. daha sonra da kullanım videosu çekerim.
Fiyat nedir hocam vatanda

Geri