4006 Hangi Alt Projelerin Onaylandığı Açıklandı

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Onay almış 4006 projelerinde hangi alt projelerin sergilenip hangilerinin sergilenmeyeceği yürütücülerin sistemine düştü. Başvuru ekranınızdan dosyaları göster deyin. İl temsilcisi değerlendirme raporunda bilgiler mevcut.

Bende 28 projenin 23 tanesi geçmiş. :)

Sadece kabul edilen projelerde bu rapor mevcut, reddedilen veya revisr projelerde yok maalesef.

Sınırdasınız bu sebeple başka projeye red gelmemiş. :)
Başlarken herkes hazırlarız basvuru yapalım dedı sonra bır proje bıle gelmeyınce bende 21 yazdım kabul gormesın dıye ama kabul ettıler sagolsunlar sımdı projelerı dagıtmakla ugrasıyorum :D

Başlarken herkes hazırlarız basvuru yapalım dedı sonra bır proje bıle gelmeyınce bende 21 yazdım kabul gormesın dıye ama kabul ettıler sagolsunlar sımdı projelerı dagıtmakla ugrasıyorum :D
Helal olsun size ben olsam vazgeçerdim. :)

Forumlardan cok yardım aldım oradakı arkadaslar sağolsun

tum projelerimiz onaylanmis tek biri disinda o da jeotermal ile ilgili olan. arkadas kucucuk 4006 da bile korku var.

11 tasarım 10 araştırma projemiz vardı. Bilim fuarı kabul edilip imza süreci tamamlanmıştı. Şimdi baktığımda 1 tane araştırma projesi uygun bulunmamış.Sorun oluyor mu bu durum? En az 10 araştırma olması gerektiği için soruyorum.teşekkürler

11 tasarım 10 araştırma projemiz vardı. Bilim fuarı kabul edilip imza süreci tamamlanmıştı. Şimdi baktığımda 1 tane araştırma projesi uygun bulunmamış.Sorun oluyor mu bu durum? En az 10 araştırma olması gerektiği için soruyorum.teşekkürler
Kendi kılavuzlarına göre sorun olur ama bu sene işler bir tuhaf yürüdüğü için belli olmaz.

Geri