4006 Mali işlemler

Kodla Büyü

shift_delete

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. öğretmenler kılavuzunda Mali alımlar başlığında İnternetten alımlarla ilgili "Faturaların, “TÜBİTAK …….. no’lu 4006 Bilim Fuarı Projesi” ifadesi mutlaka yazdırılarak proje yürütücüsü adına kestirilmesi gerekmektedir. Yazar kasa fişi kabul edilmemektedir. İnternetten yapılan malzeme alımlarında proje numarası, yürütücü T.C.’si ve adının yazılması; mümkün olmazsa proje numarası veya yürütücü bilgilerinin yer alması yeterlidir." ibaresi mevcut.
Buna göre internet üzerinden alım yaparken T.C ve adınının yazılması diyor garanti olsun diye adres kısmına adresin devamına ....nolu 4006 Bilim Fuarı Projesi yazsak uygun olur mu?
İlk defa yürütücülük görevi yapacağım kılavuzları okudum onun dışında sizlerin yaşamış olduğu geçmiş yıllardaki tecrübelerinize göre özellikle şunlara dikkat etmelisin dediğiniz hususlar var mıdır? Çok olacak belki ama birde sonuç raporu yazarken nelere dikkat etmek gerekiyor, o gün geldiğinde sıkışmamak adına alt proje sahibi arkadaşları şimdiden bilgilendirelim. Proje bilgisi paylaşmadan örnek bir sonuç raporu atmanız mümkünmüdür? Teşekkürler

hocam ben şöyle yapıyorum, internet alımlarında site bilgilerinde koordinatör adının yanına parantez içinde Tübitak ...... no'lu diye devam eden yazıyı ekliyorum. geçen yıllarda da böyle yaptım sıkıntı olmadı. bu sene de böyle yaptım.
örnek:
İsim Soyad( Tübitak ....... No'lu 4006 Bilim Fuar ...)

hocam ben şöyle yapıyorum, internet alımlarında site bilgilerinde koordinatör adının yanına parantez içinde Tübitak ...... no'lu diye devam eden yazıyı ekliyorum. geçen yıllarda da böyle yaptım sıkıntı olmadı. bu sene de böyle yaptım.
örnek:
İsim Soyad( Tübitak ....... No'lu 4006 Bilim Fuar ...)
Sonuç raporu ile ilgili nelere dikkat etmek lazım hocam, yada elinizde örnek var mı

Sonuç raporu ile ilgili nelere dikkat etmek lazım hocam, yada elinizde örnek var mı

yapılan proje sonucunda ortaya çıkanları belirteceksiniz hocam. başvuruda ne hedeflediyseniz hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı veya deneyse deney sonucunda ne gözlendiğini gibi sonuçları belirteceksiniz. bu yıl başvuruda geçen yıllardan daha detaylı bilgi istedikleri için raporda muhtemelen detaylı isterler o yüzden geçen yılların raporları işinize yaramayabilir.

arkadaşlar 4006 bilim fuarı kapsamında bt sınıfına 15 tane mause alabilir miyim ? sonuçta öğrenciler araştırmalarını bt sınıfında yapıyorlar sorun çıkar mı?

Geri