49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına başvurusu

Kodla Büyü

yamtar3535

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Proje başvurusu yapabilen oldu mu?Bir de ikinci öğrenci bilgilerini sorgularken baba adı bölümü gelmediğinden kayıt yapamıyoruz.Bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim.

bizde de sorun oluyor ikinci öğrenci bilgisini sorgula dediğimizde bu öğrencinin daha önce proje başvurusu var diye hata mesajı geliyor. öğrencinin herhangi bir proje başvurusu olmadığı halde. mail attık geri dönen olmadı.

sisin sorununuz için hocam önce arbis e kayıt yaptırıp iletişim bilgilerini falan girip güncelleyin .

ben aradım mozilla ile girip kişisel bilgileri güncelle diyince düzeliyor yaptık düzeldi.

bizde de sorun oluyor ikinci öğrenci bilgisini sorgula dediğimizde bu öğrencinin daha önce proje başvurusu var diye hata mesajı geliyor. öğrencinin herhangi bir proje başvurusu olmadığı halde. mail attık geri dönen olmadı.

sisin sorununuz için hocam önce arbis e kayıt yaptırıp iletişim bilgilerini falan girip güncelleyin .

arayın telefonla ulaşın anında siliyolar bizimkini düzelttiler

Arbis ' e girip telefon numaralarını girmeniz ve bilgilerimi güncelle demeniz gerekiyor. Her öğrenci ve danışman öğretmen için bu adımları uygulayınız.

Arkadaşlar projeyi iki öğrenciyle yaptık fakat 2side ayrı ayrı başvuru başlatmış ve sistem şuanda ikisinde de başka başvurusu bulunduğundan ekip arkadaşı olarak kabul edilemez diyor. Başvuruları nasıl siliyoruz, ben silme gibi biyer göremedim?

Arkadaşlar projeyi iki öğrenciyle yaptık fakat 2side ayrı ayrı başvuru başlatmış ve sistem şuanda ikisinde de başka başvurusu bulunduğundan ekip arkadaşı olarak kabul edilemez diyor. Başvuruları nasıl siliyoruz, ben silme gibi biyer göremedim?

Programcıyı arayın siliyolar numarayı yukarıya yazdım aynısı bizde de olmuştu hemen sildiler daha vaktiniz var

Geri