5. Sınıf "Bilişim Teknolojileri ve Yazılım" Günlük Plan olan

Kodla Büyü
sedefy' Alıntı:
5.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi kılavuz kitabımız olmadığı için hazırladığımız yıllık plana göre ders planları hazırlamamız gerekiyormuş. Okulumuza müfettiş geleceği için müdürümüz hazırladığımız evrakları kontrol etti ve günlük planların da olması gerektiğini söyledi. kendimce yaptığım planlarımı paylaşmak istedim.
hocam tarihler 2014'e geçmemiş 2013 ocak şubat olmuş bir yanlışlık onu söyleyebilirim

sedefy' Alıntı:
5.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi kılavuz kitabımız olmadığı için hazırladığımız yıllık plana göre ders planları hazırlamamız gerekiyormuş. Okulumuza müfettiş geleceği için müdürümüz hazırladığımız evrakları kontrol etti ve günlük planların da olması gerektiğini söyledi. kendimce yaptığım planlarımı paylaşmak istedim.

Hocam çook teşekkür ederim. Diğer günlük planlara göre üzerinde oynama yapılması daha kolay. Malum hemen hemen herkesin yıllık planı farklı...

selcuk35' Alıntı:
bende günlük plan istiyorlar diye kitabın pdf'si buldum çıktı alıp kitap haline getirdim günlük plan yapmamak için. bence siz de pdfsini bulmaya çalışın. planlarınımı da yaparken yazılım konusu ağır geleceği için yazılım kısmını plandan çıkarıp başka konular ekledim

hazırladğınız şeyi bizimle paylaşsanız olur mu acaba? yani ben bu sene bir kitap çıktıysa da pdf sini bile bulamıyorum.

Arkadaşlar aynı sıkıntı içersindeyim 1. dönemin son haftası rehberliğe geldiler ( stajyerim ) elle ve el yazısıyla yazılmış günlük plan istediler ve haftaya da tekrar geliyorlarmış :/ çıktı istememenin yanı sıra eğik el yazıso istediler :eek:

Yönetmelikte ders kitabı olmayan derslerde günlük plan hazırlanacak diyor.net

Geri