5. Sınıf BTY Yıllık Plan

Kodla Büyü

TsiGT

Üye
Selam arkadaşlar.
ben 5. ve 6. sınıflarda aynı planı kullanacağım. Sınıflarım 25 kişilik. Her sınıftan 2-3 öğrencimin bilgisayarı var evinde. İlk defa bilişim dersi alacaklar. O yüzden Temel 1 Düzeyinden kazanımlara yer verdim sadece. Bilişim Okur yazarlığı öğrenme alanındaki 1.3 ve 1.4 no lu alt öğrenme alanlarını da en başa aldım.
Bilişim Okur yazarlığı 16 saat
Bilişim Teknolojilerini kullanarak iletişim kurma bilgi paylaşma ve kendini ifade etme 12 saat
Araştırma, Bilgiyi yapılandırma ve İşbirlikli çalışma 24 saat
Problem Çözme, Programlama ve Özgün Ürün Geliştirme 16 saat olarak ders saatlerini öğrenme alanlarına dağıttım.

Sayfa ayarlarını yapmadım ama Uygun bulan arkadaşlar kullanabilirler.İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• bty yıllık plan.rar
    15.2 KB · Görüntüleme: 2,231
Teşekkürler eline sağlık ama anlamadığım konu hem 5 hem 6 sınıflar için aynı plan mı uygulayacağız.

Ben de kendimce 5 ve 6 'lar için aynı olan bir plan hazırladım.

Ekli dosyalar

• 2013 - 2014 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım (5. Sınıflar) - Kopya.zip
    26 KB · Görüntüleme: 977
kunur' Alıntı:
Teşekkürler eline sağlık ama anlamadığım konu hem 5 hem 6 sınıflar için aynı plan mı uygulayacağız.

Benim okulumda seviyeleri aynı oldukları ve ilk defa bilişim teknolojileri dersi alacakları için ben aynı planı uygulayacağım.Amaç öğrencileri maksimum düzeye çıkarabilmek zaten. Öğrencilerinize okulunuza BT sınıfınıza göre uygulayacağınız planı belirleyebilirsiniz.

Elinize sağlık hocalarım. 2 planıda inceleyeceğim. Teşekkürler şimdiden

Bu daki benimki. Lab sız okullara uygun hiç programlamanın anlatılmadığı plan..

Ekli dosyalar

• yeni planım.rar
    15 KB · Görüntüleme: 320
Geri