5.Sınıf Kazanımları

Kodla Büyü

raid10000

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değişen müfredatla birlikte 1. Ve 2. Hafta 5.sınıflarda 2 ders saatinde 6 Şardan'ın toplam 12 (6*2) kazanım gözüküyor. Bir iki arkadaşıma sormakla birlikte sizlerede sormak istedim. Deftere bütün Kazan'ımları yazmak zorunda mıyım? Ve/veya sizler nasıl yapıyorsunuz?
Saygılarımla.

BT.5.1.2.1. Bilgisayar sisteminin temel kavramlarını ve işlevlerini açıklar.
BT.5.1.2.2. Giriş ve çıkış birimlerine örnek verir.
BT.5.1.2.3. Fare ve klavyeyi doğru bir şekilde kullanır.
BT.5.1.2.4. Bilgisayarda veri saklama yöntemlerini ve depolama birimlerini açıklar.
BT.5.1.2.5. Donanım ve yazılım konusunda karşılaştığı teknik sorunlara çözüm üretir.
BT.5.1.2.6. Aynı türde farklı marka, model ve teknolojilerin bileşenlerini karşılaştırarak sunar.

sadece 2 ders saatlik kazanım listesi:)))) siz bu kadar kazanımı 2 ders saatinde kazandırabileceğinizi düşünüyor musunuz gerçekten?

BT.5.1.2.1. Bilgisayar sisteminin temel kavramlarını ve işlevlerini açıklar.
BT.5.1.2.2. Giriş ve çıkış birimlerine örnek verir.
BT.5.1.2.3. Fare ve klavyeyi doğru bir şekilde kullanır.
BT.5.1.2.4. Bilgisayarda veri saklama yöntemlerini ve depolama birimlerini açıklar.
BT.5.1.2.5. Donanım ve yazılım konusunda karşılaştığı teknik sorunlara çözüm üretir.
BT.5.1.2.6. Aynı türde farklı marka, model ve teknolojilerin bileşenlerini karşılaştırarak sunar.

sadece 2 ders saatlik kazanım listesi:)))) siz bu kadar kazanımı 2 ders saatinde kazandırabileceğinizi düşünüyor musunuz gerçekten?
Bende kazandırmayacağımı düşünerekten, tüm kazanımların yazılmasının uygun olmayacağını düşünüyorum.Diğer arkadaşlar ne yapıyor bu konuda merak etmeden geçemedim açıkçası.

Geri