5. sınıf Proje Oluşturma ve Proje Yönetimi

Kodla Büyü

yiğit06

Site Gezgini
Arkadaşlar 5. sınıflarda Proje Oluşturma ve Proje Yönetimi ile ilgili metaryeli olan var mı diye soranlar için:
Umarım işinize yarar

Ekli dosyalar

• Proje Oluşturma ve Yönetimi.rar
    141.2 KB · Görüntüleme: 1,666
bunu projee hazırlamada mı kullandınız yoksa farklı bir etkinlik için mi?

saolun hocam ancak 5ler bundan bişey anlamaz en azından benim öğrencilerim anlamaz.

Pöff bende ne anlatacağımı bilmiyorum o konuda ama bu sunu da hakkaten ağır gibi öğrencilerie.Başka materyali olan ya da etkinliği olan arkadaş var mı

firdevs' Alıntı:
http://www.icatgemisi.tr.gg/proje-haz%26%23305%3Brlama-basamaklar%26%23305%3B.htm sitesine bakmanızı öneririm proje basamaklarını burda da anlatmış
:alkis: :alkis: :alkis:

sonuç olarak bir proje oluşturup yönetmeyeceklerse havada kalır. bu konu bizim 5'lere xl büyük :) ne kadar basite indirgesem bile boş boş bakışlarını şimdiden görebiliyorum :) es geçerim bu konuyu ya da boş boş bakarız bir ders :))

birde sanırım bahsi geçen ms project ile sağlanabilecek proje yönetimini mi kast ediyor?

mavisi' Alıntı:
birde sanırım bahsi geçen ms project ile sağlanabilecek proje yönetimini mi kast ediyor?

MS Project Kimler İçindir?
İnşaat mühendisliği, mimarlık ve teknik hizmetlerin yanında yönetimsel boyutuna da önem vererek sektörde üst düzey yöneticilik hedefleyenler;
İnşaat mühendisliği ve Mimarlık öğrencileri, mezunları ve ilgilileri,
Endüstri Mühendisleri ;
tasarım aşamasından teslim aşamasına kadar; yapımını veya denetimini üstlendikleri projeleri Süresel ve Mali açıdan takip etmek isteyenler;
veya bu amaçla kurdukları proje planlama ve kontrol birimini daha verimli yönetmek isteyen Müteahhit inşaat mühendisleri ve mimarları proje müdürleri ihaleye çıkartarak yaptırmak istedikleri projeleri süresel ve mali açıdan daha etkin takip etmek isteyen kamu ve özel işveren kuruluşların ilgili birimlerindeki inşaat mühendisleri ve mimarları.

Hocam sanırım bahsettiğiniz programı işlemeyeceğiz. Sonuçta ben bile bilmiyorum :) ikincisi program sanırım bizim öğrenciler uygun olmayabilir. :shock:

ben word öğretiyorum. Dersler zevklide geçiyor. Deftere yıllık planımda ne varsa yazıyorum ama işlediğim konular farklı oluyor.

Bu konu hem 5'lere hem de 6'lara birkaç beden büyük gelir hatta bizde 7 ve 8'lerin dahi ilgisini çekmeyecek bir konu. Ben bu hafta bu konuyu işlemeyeceğim..

Ben basit düzeyde anlattım proje adımlarını. Öğrencilerin yaptıkları projelerden konuştuk. Çok da zevkli geçti.

Aslında benimde ilk bir konu üzerinde sunu hazırlayışımdı. Haklısınız arkadaşlar ağır olmuş Umarım siz daha güzellerini hazırlarsınız :oops:

Geri