5.SINIF YENİ MÜFREDAT TOPLU SUNUM

Kodla Büyü
5. sınıflar için Etik Değerler konusunda sunum hazırladım basit bir şekilde. Kullanmak isteyenler direkt indirebilirler.

bty_etikdegerler2.png

Etik Değerler

İçindekiler:

• Etik Nedir?
  • İnternet Etiği Nedir?
  • İnternet Etiği Kuralları
  • Doğru Yanlış Etkinliği

http://bit.ly/BTYEtikDegerler

6.Sınıflar içinde sunumlar var arkadaşlar forum içerisinde bulabilirsiniz toplu şekilde drive a eklidir

5. sınıflar için Dijital Yurttaşlık sunusu hazırladım. Görsel açıdan güzel ve kullanışlı oldu. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

bty_dijitalyurttaslik.png

bty_dijitalyurttaslik2.png

Dijital Yurttaşlık

İçindekiler:

• Yurttaş Nedir?
  • Dijital Yurttaş Nedir?
  • İyi Bir Dijital Yurttaşın Özellikleri
  • Dijital Yurttaşlığın Boyutları
  • E-Devlet Nedir?
  • E-Devlet Uygulamaları
  • E-Devlet'in Yararları
  • Dijital Ayak İzim Testi
http://bit.ly/BTYDijitalYurttaslik

5. sınıflar için Dijital Yurttaşlık sunusu hazırladım. Görsel açıdan güzel ve kullanışlı oldu. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

bty_dijitalyurttaslik.png

bty_dijitalyurttaslik2.png

Dijital Yurttaşlık

İçindekiler:

• Yurttaş Nedir?
  • Dijital Yurttaş Nedir?
  • İyi Bir Dijital Yurttaşın Özellikleri
  • Dijital Yurttaşlığın Boyutları
  • E-Devlet Nedir?
  • E-Devlet Uygulamaları
  • E-Devlet'in Yararları
  • Dijital Ayak İzim Testi
http://bit.ly/BTYDijitalYurttaslik
Şu forumda gördüğüm en iyi sunu hazırlayan kişisiniz hocam. Emeğinize sağlık. Tasarım ve içerik bütünlüğü harika sunumlarınızın.

mekanin sahibi geri geldi :)

gayri baslik acabiliyor musun hocam hala banli misin?

Açtığım başlıklar anasayfada gözükmüyor. Konu içerisinde arayıp bulmanız gerektiğinden başlık açmıyorum. İşin garip tarafı engellenme sürecim. Kendi siteme link verdiğimden engellenmişim ki burada birçok kişi aynı şekilde link verirken hiçbir müdahale söz konusu değil. Daha da komik tarafı süresiz engellenmeme sebep olan başlıkta Hepsiburada'ya linkler vermemdi :) Neyse kurcalamak istemiyorum, istesem yeni üyelik de açardım ama gerek duymadım. Böyle devam...

Açtığım başlıklar anasayfada gözükmüyor. Konu içerisinde arayıp bulmanız gerektiğinden başlık açmıyorum. İşin garip tarafı engellenme sürecim. Kendi siteme link verdiğimden engellenmişim ki burada birçok kişi aynı şekilde link verirken hiçbir müdahale söz konusu değil. Daha da komik tarafı süresiz engellenmeme sebep olan başlıkta Hepsiburada'ya linkler vermemdi :) Neyse kurcalamak istemiyorum, istesem yeni üyelik de açardım ama gerek duymadım. Böyle devam...

olsun hocam beğenerek takip ediyoruz. sıcak fırsatları da çok boşladın bu aralar :)

5. sınıflar için Dijital Zorbalık sunusu hazır. Konu çok uzun olmadığı için sunu da kısa. Ders daha çok tartışma, soru-cevap şeklinde işlenebilir. Sonunda zaten hikaye yazma etkinliği olacak.

bty_dijitalzorbalik.png

bty_dijitalzorbalik2.png

Dijital Zorbalık

İçindekiler:

• Dijital Zorbalık Nedir?
  • Dijital Zorba Davranışları

Geri