5. Sınıflar Bilişim canlı ders

Kodla Büyü

scsc

Üye
5. Sınıflar için telafi sürecinde ders verdiler. Bu süreçte nasil etkinlik yapılabilir tanışma eba tanıtım dışında

Hocam söylediklerinizi yapın geçin, zaten bu hafta telafi eğitimi bitiyor. Dördüncü sınıfta dersin olmadığını koskoca bakanlık idrak edemiyorsa, bize yapacak bir şey kalmıyor. Yeni dönem başlayınca kendi dersimizi anlatırız.

Telafi döneminde 5.sınıflara ders atanması ilginç.. @kazuo hocamın dediği gibi telafi bitiyor.. Yeni dönem içinse foruma üye arkadaşların hazırladığı çok güzel BTY ders kitapları var. Hatta yayınevi demo hallerini de yayınlamış. Onlar yol gösterici olabilir.

Bugün benim de 5. sınıflara dersim var hocam, tanışma ile başlayıp bilgi nedir? Teknoloji nedir vs onlara giriş yapacağım

Ben de toplamda 3 ders yapmış olacağım normal konulardan başladım. Zaten ders süresi yarım saat olunca çok çabuk geçiyor konular normal seyrinden çok daha uzun sürüyor

TElafi sürecinde bende isteyerek ders aldım. Bu kapsamda çocuklarla tanışma, ders hakkında bilgi verme, kaynak tavsiyesi, EBA kullanımı hakkında anlatım yapıyorum.

Bizim dersi bizden başka takan yok nasıl oluyor da telafi vermişler garip

Geri