5 ve 6 BTY Planları da tamamlandı...

Kodla Büyü
botehasan33' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/5-sinif-bty-f290/guvenli-internet-macerasi-t117133.html

İlk haftalarda 5. ve 6. sınıflarda kullanmak için çok ideal. Öğrenciler bayılıyor bu etkinliğe :) Bittiğine üzülenler var :)
güzelmiş hocam :+1:

bütün sayfaları inceledim gerçekten çok güzel bir paylaşım sayfası oldu. Olcay hocam çok teşekkürler

çok teşekkürler arkadaşlar,
emeği geçen herkesin eline, emeğine sağlık...

çok teşekkürler arkadaşlar,
emeği geçen herkesin eline, emeğine sağlık...

Öncelikle çok teşekkürler ama anlamadığım planlarda ki kazanımlar hem 5 hem de 6. sınıflar aynı. İki kademeye de tek planı mı uygulayacaksınız

arkadaşlar cikti alan oldu mu? Boyut ta bir problem mi var mı? Nasıl a4 ' cevireceğiz...

Öğrenci düzeyleri Düşük olan hatta "0" olan arkadaşlar Bu planları kullanabilir. Sadece isimlerinizi yazıp yazıcıdan çıktı almanız yeterli.
Arkadaşlar şöyle basit bir liste yaptım ve eksiklerimi tamaladım..
2013-2014 ………………………. ORTAOKULU
HAZIRLANACAK BELGELER

1. Öğrenci Oturma Planı
2. BT uyulması gereken kurallar
3. PC isimlik-PC özellikleri
4. BT Haftalık Kullanım Planı
5. 5.Sınıf Yıllık Plan
6. 6.Sınıf Yıllık Plan
7. 7.Sınıf Yıllık Plan
8. 8.Sınıf Yıllık Plan
9. 2013 Sene başı zümre toplantı tutanağı
10. BTR Eylül-Aralık çalışma planı
11. Panoya asılacak belgeler.
12. BT Sınıfın Diğer Öğretmenlerce Kullanım Planı
13. Sınıflardaki BT Araçları (Listesi)

Gerekli belgeler çoğunu google drive yüklediğim. Oturum açmanıza gerek yok..
Bazı Dosya baoyutları byük olduğu için buraya yüklemedim.. İsteyen Yararlanabilir.. Geliştirebilir..

http://www.sanalkursum.com/index.php/g% ... -plan.html

Ekli dosyalar

• 2013-2014 YILLIK PALNLAR.rar
    571.3 KB · Görüntüleme: 396
hocam paylaşımların için teşekkürler..hafta hafta elinizdeki tüm etkinlikleri rar dosyasıyla ekleyebilirmisiniz?

ergensoft' Alıntı:
Öğrenci düzeyleri Düşük olan hatta "0" olan arkadaşlar Bu planları kullanabilir. Sadece isimlerinizi yazıp yazıcıdan çıktı almanız yeterli.
Arkadaşlar şöyle basit bir liste yaptım ve eksiklerimi tamaladım..
2013-2014 ………………………. ORTAOKULU
HAZIRLANACAK BELGELER

1. Öğrenci Oturma Planı
2. BT uyulması gereken kurallar
3. PC isimlik-PC özellikleri
4. BT Haftalık Kullanım Planı
5. 5.Sınıf Yıllık Plan
6. 6.Sınıf Yıllık Plan
7. 7.Sınıf Yıllık Plan
8. 8.Sınıf Yıllık Plan
9. 2013 Sene başı zümre toplantı tutanağı
10. BTR Eylül-Aralık çalışma planı
11. Panoya asılacak belgeler.
12. BT Sınıfın Diğer Öğretmenlerce Kullanım Planı
13. Sınıflardaki BT Araçları (Listesi)

Gerekli belgeler çoğunu google drive yüklediğim. Oturum açmanıza gerek yok..
Bazı Dosya baoyutları byük olduğu için buraya yüklemedim.. İsteyen Yararlanabilir.. Geliştirebilir..

http://www.sanalkursum.com/index.php/g% ... -plan.html
Sizin plan köy okulları için çok güzel özellikle benim çocuklar için ama yeni öğretim programına uymuyor sanki???

merhabalar ben yeni mezun oldum bir okulda ücretli olarak başladım tek bilişimci benim:(her şeye o kadar yabancıyım ki yıllık plan kılavuz kitap öğretim programı bunlar nedir ne ifade eder tam olarak off neyse yıllık planın son duruma göre yani bilişim teknolojileri ve yazılım dersi içeriğine uygun yıllık planı bu siteden buldum ve indrdm bunu olduğu gibi teslim edeblrmym değişiklk yapcakmym kitap yok kılavuz kitap yok dersi nasıl işleyecğmi bilmiyorum ayrıca yıllık plan içerik vs gibi bilgilere mebin sitesinden ulaşabilyryz ben beceremedimde lütfen bana yardım edin çokACEMİYİMMMM

Geri