5 ve 6. Sınıf 2. Dönem 2. Sınav [ Excel ] + Çalışma Notu

Kodla Büyü

radicalbrain

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ilk sinavi word agirlikli yapmistim. ikinci sinavi da tamamen excel uzerine hazirladim.
daha once de belirttigim gibi okulumda lab yok. tablolari tahtaya cizerek anlattim. ozellikle formuller ogrencilere bulmaca gibi geldi dersler cok eglenceli oldu.

Edit: Excel'i anlatmadan calisma notu hazirlamistim. Onu da ekledim:

Ekli dosyalar

• sinav2.2.rar
    638.4 KB · Görüntüleme: 3,921
  • Calisma Notu.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 3,877
Re: 5 ve 6. Sınıf 2. Dönem 2. Sınav (excel)

umarim isinize yarar. bir de ucuncu soruda cevabi da vermisim. kullanmak isteyen olursa diye duzelteyim dedim. :)

Yazılı sınav tasarımınızı beğendim. Yakında bu konuda çığır açacağız. Her arkadaşın artık yazılı sınav tasarımına ağırlık verdiğini görüyorum :)

biltek2007' Alıntı:
Yazılı sınav tasarımınızı beğendim. Yakında bu konuda çığır açacağız. Her arkadaşın artık yazılı sınav tasarımına ağırlık verdiğini görüyorum :)

gelisi guzel hazirlamak bilisimciye yakismaz. :)

tasarım güzel olmuş, eline, emeğine sağlık...teşekkürler...

Elinize sağlık. Umarım bu konuları yazdırmışsınızdır. Ben yazdırsam dahi bizim öğrencilerin bu sorularda, özellikle formül gerektiren sorularda zorlanacağını düşünüyorum. Sınıfın en çalışkan 3-4 anca alır.

ahmetfx' Alıntı:
Elinize sağlık. Umarım bu konuları yazdırmışsınızdır. Ben yazdırsam dahi bizim öğrencilerin bu sorularda, özellikle formül gerektiren sorularda zorlanacağını düşünüyorum. Sınıfın en çalışkan 3-4 anca alır.

yok 6 sayfalik calisma kagidi haziladim daha once. exceli islemeden once dagitmistim. hatta onu da ekleyim.

hocam tabloları elle yazarak ve dersi eğlenceli şekilde nasıl işlediniz çok merak ediyorum bizim öğrenciler sıkıldım demeye başlarlardı hemen :alkis:

bznesm_srkn' Alıntı:
hocam tabloları elle yazarak ve dersi eğlenceli şekilde nasıl işlediniz çok merak ediyorum bizim öğrenciler sıkıldım demeye başlarlardı hemen :alkis:

bende merak ediyorum valla, herşeyden sıkılıyorlar hemen aurasma gösterdim sıkıldılar, tinkercad gösterdim sıkıldılar, scratch gösterdim sıkıldılar, sketchup ve kodu game gösterdim sonuç aynı, uzaya çıkartsak onu bile beğenmezler :)

Geri