5 ve 6 Sınıf Günlük Plan ve Sunular

Kodla Büyü
Hocam indiriyorum dosyaları hakikaten süper paylaşıma benziyor.. Allah razı olsun

:!:
cok indirilmeden dolayi indirme hizi 64 kbit\sn olmus. ilk once kendi yandex diskinize kaydedip sonra indirirseniz daha hizli inecektir.

eline emeğine sağlık hocam. adanadaysan yada uğrayacak olursan bi yemeğimizi yersin artık :)...

baynadir' Alıntı:
eline emeğine sağlık hocam. adanadaysan yada uğrayacak olursan bi yemeğimizi yersin artık :)...

umarim isinize yarar hocam. batman'dayim. ama sizin de isiniz duser de gelirseniz ben size ismarlayim. :)

sağolasın hocam, birde drive da paylasılsa çok daha güzel oloacak. Malum okuldan yandex diske erişemiyoruz artık.

arthur' Alıntı:
hocam daha yeniyim ellerinize sağlık bunun yıllık plan hali de mevcut mu acaba ?

hocam soyle bisi demistim:

radicalbrain' Alıntı:
hocam yillik plani bu haftalara gore duzenlicem ama ikinci donemde sikinti var. tam olarak kestiremiyorum. lab olmadigi icin.

word'de yaziyi bicimlendirme, excel'de formuller benli biraz algoritma ile sahte kod yazma eklerim. tam oturmadi kafamda. hep bi sikinti hali. :)

ama hafta sonu yillik plan, zumre (calisma plani adi degisti diyorlar bransinda tek olan hocalar icin) ve diger belgeleri eklicem. ogretmen dosyasi seklinde.
calisma takvimi, mevzuat, istiklal marsi, ogretmen marsi diye gidiyo bunlar da :)

:alkis: :alkis: :alkis:
paylaşım sabitlenmeli bence, sık kullanılanlara ekledim çoktan :)

Geri