5 ve 6.sınıflar için kaynak var mı?

Kodla Büyü
Bize ders kitabı verilmeyecek diye biliyorum 5 ve 6.sınıflara hangi konuları anlatacağız kaynak önerebilir misiniz siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bana göre milli eğitim bize şaka yapıyor :p Öğrenci kitabı yok, öğretmen kılavuzu yok !!.. 26 sayfalık bir pdf dosyası yayınlamış hepsi bu. Kim ne yarsa yapsın diyor. Ben ne anlatacağımı şaşırmış durumdayım.

semantic' Alıntı:
Bana göre milli eğitim bize şaka yapıyor :p Öğrenci kitabı yok, öğretmen kılavuzu yok !!.. 26 sayfalık bir pdf dosyası yayınlamış hepsi bu. Kim ne yarsa yapsın diyor. Ben ne anlatacağımı şaşırmış durumdayım.

Ekli dosyalar

• Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Öğretim Programı.rar
    306.2 KB · Görüntüleme: 791
Direk eski sistemi uygulasak ne olur
öğrenci kitabı yine yok ama en azından düzen var
müdür olur gibi bişeyler dedi bana :/

semantic' Alıntı:

yayınlanan o pdf dosyası geçen sene yayınlanmış olan bu sene ile ilgili herhengi bir çalışma yok :(

formül yayınları eski sisteme göre 1. basamaktan 8. basamağa kadar kitap yayınlamış. geçenlerde okula yakın bir kırtasiye tanıtım amacıyla getirmiş. 5.sınıflar için. eski sisteme göre 5.basamak konuları içeriyor.

Geri