5. ve 6. sınıflar için performans ödevleri

Kodla Büyü

tahtakama

Seçkin Üye
Seçkin Üye
5. ve 6. sınıflarda vermeyi düşündüğüm performans ödevleri hazırlamaya çalıştım elimden geldiğince,

Ekli dosyalar

• Performans Ödev.rar
    155.7 KB · Görüntüleme: 2,659
konular için sağol kardeş ben okulda yaptırırım bunları kendi bilgisayarıma alırım

ilk performans ödevleri dolayısıyla ilk ödevleri fon kağıda ya da yazıcı çıktısı falan uygun olur diye düşündüm.

2. dönem sunu hazırlama konusnu işlediğim zaman konuları sunu şeklinde flashla isterim artık :)

Hocam ellerinize emeğinize sağlık.

Tam aradığım tarzda imiş.

Allah razı olsun :+1:

:alkis: kullanılabilir konular seçmişsiniz hocam panoya/duvara asılabilecek türden

teşekkürler hocam eline sağlık güzel olmuş. Performans görevi ilk defa vereceğim için bilmediğim bazı konular var. biz bu kağıdı çıktı alıp her öğrenciye tek tek verecek miyiz, nasıl olacak?

Hocam çok güzel olmuş, bunu proje ödevi olarak kullanacağım ben. Emeğinize sağlık.

Bu arada lab.sız bir okulda mı çalışıyorsunuz? Ödevler karton üzerinde istenmiş. Ben çok beğendim, ben de lab.sız okulda çalışıyorum da.

Bu arada arkadaşlar bize gelen müfettişler, performans ödevlerinin sınıfta yaptırmamızı, proje ödevlerini de öğrenci ne zaman teslim ederse alıp değerlendirip sisteme girmemizi istedi. Yani birinci dönem verilen bir proje ödevi öğrenci birinci dönem getirirse birinci dönem notunu verecekmişiz, ikinci dönem bekleme diye bir şey yokmuş.

Geri