6. SINIFLAR İÇİN

Kodla Büyü

safi6003

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.5. sınıftan 6. sınıfa geçen öğrencilerimizin 6. sınıflarını sınavlarda almış oldukları puanlara göre rastgele dağıtabilecek bir uygulama var mıdır acaba?5 tane 5. sınıf var ve 5 tane yeni 6. sınıf yapacağız bunları da sınıflar homojen olsun diye puan üstünlüklerine göre dağıtacağız ve her sınıf eşit başarıda olsun istiyoruz.Bunu yapabilir miyiz ki?Şimdiden çok teşekkürler.

Excel de yapılır hocam. Listeyi başarı durumuna göre azalan yaparsınız. ilk 5 i abcd, ikinci 5i dcba diye sıralarsınız. Bu kadar.

biltek2007' Alıntı:
Excel de yapılır hocam. Listeyi başarı durumuna göre azalan yaparsınız. ilk 5 i abcd, ikinci 5i dcba diye sıralarsınız. Bu kadar.
Evet haklısınız hocam 3 yıldır bu yöntemi yaptık acaba dedim daha farklı bişey hani velilerin gözü önünde otomatik şu atama sistemi gibi.

safi6003' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
Evet haklısınız hocam 3 yıldır bu yöntemi yaptık acaba dedim daha farklı bişey hani velilerin gözü önünde otomatik şu atama sistemi gibi.
o kadar da abartmaya gerek yok bence hocam. Üniversite sonuçları bile dediğiniz gibi gösterilmiyor yahu :Dhepi topu çocuklar 6. sınıfa geçecek.

omd' Alıntı:
safi6003' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
o kadar da abartmaya gerek yok bence hocam. Üniversite sonuçları bile dediğiniz gibi gösterilmiyor yahu :Dhepi topu çocuklar 6. sınıfa geçecek.
Evet hocam haklısın fazlasına gerek yok.Bu kadar kafa yormaya da gerek yok.Herkese ilgisi için çok teşekkürler.

Abi bana 6.sınıf test icin onerebilceğiniz site varmı

Ekli dosyalar

• ymlylmymlyml.jpg
    ymlylmymlyml.jpg
    2.4 KB · Görüntüleme: 493
Geri