6. Sınıflar 2018-2019 Yıllık Plan (Yeni Yayınlanan Kılavuz Kitaba Uygun)

Kodla Büyü
sayın hocam emeğinize sağlık.
2 senedir doğum iznin deydim. biraz uzak kaldım.
Microsoft un office, excel, powerpoint gibi uygulamalarını neden kullanmıyorsunuz? sizin tercihiniz mi yoksa herhangi bir engel mi var? LibreOffice tercih etmenizin bir sebebi var mı? yoksa eba da yayınlanan klavuz kitapta bu şekilde olması gerektiği için mi?
şimdiden teşekkürler.

3 gün önce EBA'da yayınlanan 6. Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi Öğretmen Kılavuz kitabındaki içeriklere ve kazanımlara birebir uyumlu bir yıllık plan hazırladım. Sizlerle de paylaşmak istedim. Faydalı olmasını dilerim...

Edit: Geçen yıl yayınlanan kılavuza uygun olarak hazırlanmış 5. sınıflar yıllık planını da istek üzerine ekledim.

hocam günlük plan da yaparsanız haberimiz olsun :))

upload_2018-9-11_10-27-6.png

arkadaşlar korumalı görünümü kaldırıyorum ama yine de dosyayı düzenleyemiyorum nedendir sizce

Öncelikle elinize emeğinize sağlık hocam. Planların altında geçen talim terbiye kurul sayı ve tarihleri değişti sanırsam sayın hocam. Bildiğim en son 24/01/2018 tarihli kurul kararı ve öğretim programı var. Yanlış biliyor da olabilirim.

Ekli dosyalar

• 2018124103559587-Bilişim47.pdf
    209.6 KB · Görüntüleme: 117
ellerinize sağlık çok iyi olmuş hocam,hocam ramazan bayramının olduğu haftayı çıkarsak daha mı iyi olur

sayın hocam emeğinize sağlık.
2 senedir doğum iznin deydim. biraz uzak kaldım.
Microsoft un office, excel, powerpoint gibi uygulamalarını neden kullanmıyorsunuz? sizin tercihiniz mi yoksa herhangi bir engel mi var? LibreOffice tercih etmenizin bir sebebi var mı? yoksa eba da yayınlanan klavuz kitapta bu şekilde olması gerektiği için mi?
şimdiden teşekkürler.

Hocam planda Libre Office yer alması benim tercihim değil. Hem kılavuz kitapta o şekilde geçiyor, hem de etkileşimli tahtalarda bu yazılımlar kurulu. Fakat bu yazılımlar genelde pek ihtiyacı karşılamıyor bence. Bu yüzden zaman zaman Microsoft Office kurmak ve kullanmak zorunda kalabiliyorum

hocam 5. sınıfların 1. ünite kazanımları 6 adet görünüyor planınızda fakat öğretim programında 4 adet görünüyor ben mi yanılıyorum acaba

Geri