60 Bin Çeşit Font (Özel Upload)

Kodla Büyü

candasarin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
60 Bin Yazı Arşivi

cccec.png

60 thousand Font Archive 1314.4MB

Rar Pass : FonMerkezi

downloadbo.png

http://letitbit.net/download/50267.543f ... i.rar.html

muhalif33,dj_alper

Teşekkürler beğeninize.

Ben de sizin gibi free olarak indirmekteyim. her part konu başlangıcından bu yana 3er kere özellikle 1 ve 2 part 4 kere indirilmiş. Zaten linkler yeni upload edildi,sorun olmaması için linkleri elimden geldğince tek tek kontrol ediyorum. Siz bir daha deneyin veyahut forum daki hocalarımızın verdiği premiumları deneyin. Vaktinizi aldım,hakkınızı da helal edin.

Azminiz ve cömertliğiniz için ben de size teşekkür ederim. İnş faydalı olmuşuzdur konumuzla.

Teşekkürler,yorumunuza.

Teşekkür ederim hocam yorumunuza ve cömertliğinize.

candasarin' Alıntı:
Ben de sizin gibi free olarak indirmekteyim. her part konu başlangıcından bu yana 3er kere özellikle 1 ve 2 part 4 kere indirilmiş. Zaten linkler yeni upload edildi,sorun olmaması için linkleri elimden geldğince tek tek kontrol ediyorum. Siz bir daha deneyin veyahut forum daki hocalarımızın verdiği premiumları deneyin. Vaktinizi aldım,hakkınızı da helal edin.

Estafurullah hocam, teşekkür ederim ilginiz için.

Srebrenitsa' Alıntı:
Türkçe Fontlar ayrı olarak paylaşılsa çok iyi olur. Çünkü diğerleri işe yaramıyor.

Kimisi diyor ki, türkçe olmasın, siz de fikrinizi söylüyorsunuz.yorum için teşekkürler..

candasarin' Alıntı:
Srebrenitsa' Alıntı:
Türkçe Fontlar ayrı olarak paylaşılsa çok iyi olur. Çünkü diğerleri işe yaramıyor.

Kimisi diyor ki, türkçe olmasın, siz de fikrinizi söylüyorsunuz.yorum için teşekkürler..

Hocam paylaşım için teşekkürler, dediğiniz gibi fikrimi belirttim. Ben bu fontları word ve photoshopta kullanamayacaksam -Türkçe karakterlerin olmaması nedeniyle- ne işime yarar ki? Türkçe olmasın diyenler ne amaçla kullanıyorlar merak ettim.

Srebrenitsa' Alıntı:
candasarin' Alıntı:
Srebrenitsa' Alıntı:

Hocam paylaşım için teşekkürler, dediğiniz gibi fikrimi belirttim. Ben bu fontları word ve photoshopta kullanamayacaksam -Türkçe karakterlerin olmaması nedeniyle- ne işime yarar ki? Türkçe olmasın diyenler ne amaçla kullanıyorlar merak ettim.

Estf hocam asıl bizim bir hatamız var ise af ola. İnş daha iyi bir paylaşım da bulunabilirim sizlere..

Geri