7-12 Mart Arası Yöneticilik Başvuruları

Kodla Büyü

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Selamlar arkadaşlar. Münhal kadrolar ilan edilmiş. 7-12 Mart arası yönetici olarak görevlendirileceklerin ek-1 form başvuruları diye yazmışlar yönetici atama takviminde. Bu aralıkta yöneticilik görevi olmayanlar da başvurabiliyor mu? Yoksa sadece 4-8 yılı dolduranlar için mi bu başvuru takvimi?

Evet başvura biliyorlar hocam. Sadece başvuruda öğretmenlikte 4 yılını doldurma şartı var.

• Beğen
Tepkiler: omd
EBS değilse sendikanız hiç kendinizi rezil etmeyin. 100 tane müdürün 90'ı EBS'li. Bu durumda iki şey geliyor insanın aklına. Birincisi bu ebsliler gerçekten yetenekli insanların bir araya geldiği bir oluşum, ikincisi ebsliler korunup kollanıyor. Kesin birincisidir!!!

Olsun olmasın başvurmakta fayda var. 1 kişi başvurur reddedilmez, 1000 kişi başvurur elbet üç beşi kabul edilir. Böyle böyle yer edinilir yukarılarda :D O komisyona da bir gün bir Bt öğretmeni kökenli kişi girmeli derim.

Ben kararsız kaldım.. Geçen yaz mülakata sendikam olmadığı için bana gülenler çok oldu ama yine de başvurdum.. Sonuç: Havamızı alıp döndük.. Yine de başvuru yapacağım.. Çünkü benimle mülakata girip iki lafı bir araya getiremeyen, bilgisayardan, mevzuattan anlamayan, DYS, e-okul, Mebbis iş ve işlemleri bilmeyen, bırakın okulu, kendini bile idare edemeyen birkaç kişinin 80 ve üstü aldığını görünce çok üzüldüm..
Yenilen pehlivan güreşe doymazmış misali tekrar başvuracağım :)

bence de bütün bilgisayarcılar başvursun.Ben de geçen yıl başvurdum.düşük puan aldım ve kötü bi okula atandım.Çok yoruluyorum iş yükü çok fazla.ikili öğretim .öğrenciler ayrı,veliler ayrı,öğretmenler ayrı dert.ama her şeye rağmen iyki girmişim sınava diyorum

Arkadaşlar başvurular Mebbisten mi oluyor.
Evet Mebbis üzerinden
bence de bütün bilgisayarcılar başvursun.Ben de geçen yıl başvurdum.düşük puan aldım ve kötü bi okula atandım.Çok yoruluyorum iş yükü çok fazla.ikili öğretim .öğrenciler ayrı,veliler ayrı,öğretmenler ayrı dert.ama her şeye rağmen iyki girmişim sınava diyorum
Çok yoruluyorum diyorsunuz herkes başvursun diyorsunuz?? Yorulacağımız işe neden başvuralım hocam?

yoruluyorsunuz ama yaptığınız işler değer görüyor en azından hocam. BTR iken veya derslere girdiğimizde yaptığımız hiçbir şey değer görmüyor malesef hocam

• Beğen
Tepkiler: omd
Ebs nin ilk uyelerindenim. Ancak kazanamadik. Yanlis ebs mi acaba. Baska sendika mi var

MEBBİS'te modül açılmamış. Başvuru formunu kendimiz mi dolduracağız? Sendika sicilimi hiç bozmadım şimdiye dek. Bundan böyle de bozmaya niyetim yok. Sendikacılığı samimi bulmuyorum. Nasipse gelir Şam'dan Yemen'den...

MEBBİS'te modül açılmamış. Başvuru formunu kendimiz mi dolduracağız? Sendika sicilimi hiç bozmadım şimdiye dek. Bundan böyle de bozmaya niyetim yok. Sendikacılığı samimi bulmuyorum. Nasipse gelir Şam'dan Yemen'den...
MEBBİS ekranının açılmaması da ayrı bir sıkıntı??

Arkadaşlar bir sorum olacak. Asaleten müdür yardımcısı olarak atandığımız okulda müdür yoksa .Biz direk müdür vekilimi oluyoruz yoksa ayrıca bir müdür görevlendirmesi yapılır mı?

Arkadaşlar bir sorum olacak. Asaleten müdür yardımcısı olarak atandığımız okulda müdür yoksa .Biz direk müdür vekilimi oluyoruz yoksa ayrıca bir müdür görevlendirmesi yapılır mı?
Atama dönemindeyse asaleten Müdür görevlendirmesi olur..
Atama döneminde değilse geçici görevlendirmeyle birisi gelir hocam.. hele de bu zamanda Müdürlük makamını boş bırakmazlar.
Ancak bu saydıklarım olmazsa siz vekaleten bakarsınız..

arkadaşlar sınavla atanmış müdür yardımcısı süresi dolmadan başka kuruma atanmak için şuan başvuruda bulunabilir mi?

hayır hocam istifa etmiş olmanız lazım.bi de istifa eden 1 yıl yöneticiliğe başvuru yapamıyor

Arkadaşlar mebbis başvuru sayfasında 08.06.2018 e göre girilecektir derken ne demek istiyor.Milli eğitim bir excel tablosu gönderdi
Başlama ayrılma diye ayrılma kısmına bu tarihi mi gireceğiz.

Hizmet süresini hesaplarken 12.03.2018 mi yoksa 08.06.2018 mi baz alınıyor arkadaşlar.

Mebbis'te 08.06.2018 yazıyordu. Ben ona göre bakıp girdim. Aslında bunu da bizim yazmamıza gerek yoktu. Sistem otomatik hesaplayabilirdi.

O zaman ayrılış tarihine 08.06.2018 giriyoruz bide 12.03.2018 tarihi ile gerekli şartları taşıyorum ibaresi var işte orası kafa karıştırıyor.

Bilsem de görev yapan biri olarak idareciliğe başvurmalımıyım ? Kararsızımo_O

Başvur istemezsen tercih yapmazsın hocam sonra :)

ben de 8 hazirana kadar ki görev süremi hesaplayıp başvurumu yaptım. 6 şubattan beri görevlendirme müdür yardımcısı olarak çalışıyorum , daha önce de 1,5 yıl filan yapmışlığım var, topu topu 7,47 puanım oldu :D

ben de 8 hazirana kadar ki görev süremi hesaplayıp başvurumu yaptım. 6 şubattan beri görevlendirme müdür yardımcısı olarak çalışıyorum , daha önce de 1,5 yıl filan yapmışlığım var, topu topu 7,47 puanım oldu :D
Bugün Müdürün biri bana açık ve net söyledi.. "Sendikan yoksa boşuna başvurma hocam dedi.."
Size hayırlı olsun.. Benim şansım yok.

Geri