7-12 Mart Arası Yöneticilik Başvuruları

Kodla Büyü
süre hesaplamada ufak bi hata yapmışım, düzeltme işini nasıl yapmam gerekiyor bilemedim. kurum onaylamadığında tekrar başvuru yapma şansım oluyor mu ki?

süre hesaplamada ufak bi hata yapmışım, düzeltme işini nasıl yapmam gerekiyor bilemedim. kurum onaylamadığında tekrar başvuru yapma şansım oluyor mu ki?
Kurumunuza dilekçe verip başvurunun reddedilmesini isteyeceksiniz hocam. Müdür reddedince tekrar açılır başvuru. Önceden böyleydi.

Arkadaşlar milli eğitim Hizmet cetveli istiyor.Bu belge mebbisteki raporlar kısmındaki hizmet belgesi mi oluyor

Arkadaşlar bir arkadaşım şuan müdür vekili 6 aydır bu görevi yapıyor ancak öğretmenlikte geçen süresi 3 yıl 10 ay.Bu arkadaşım yöneticiliğe başvurabilir mi ?

Kesin kes olmayacak gözüyle bakmayın arkadaşlar.. İlden ile tutumlar farklı, sendikayı tüm kriter alanlarda vardır, minimum etki eden yerlerde. Benim ilde önceki yıl ben mülakatta 91 aldım, kimseye hatır koymadım, isim de yazdırmadım (tercih de yapmadım), Tes üyesi arkadaşım, ilçe temsilcisiydi 92 aldı. Bu gibi örnekler az çok vardı.

Gönlünden bu işi yapmayı geçiren arkadaşlar girin şansınızı deneyin kaybedecek bir şey yok. Hazır henüz genç iken cebinize 1 yıl asaleten müdür yrd. kadrosunu alıp koymanız faydanıza olur. Gelecek yılların ne getireceği belli olmaz bir bakarsınız tercihiniz bu yönde olur...

Herkes için hayırlısı..

Arkadaşlar başvurmak için 4 yıl gerekli olduğu nerde yazıyor ben resmi bir yazı göremedim gecen sene 2 yıllık öğretmenler başvurabiliyordu çünkü

Arkadaşlar başvurmak için 4 yıl gerekli olduğu nerde yazıyor ben resmi bir yazı göremedim gecen sene 2 yıllık öğretmenler başvurabiliyordu çünkü
Münhal kadro sayısının üç katı kadar aday başvurmazsa iki yıla indiriyorlar şartı. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene bu yüzden inmişti.

Şimdi bu hizmet süresini elle girerken 8.06.2018 tarihindeymişiz gibi mi girmek gerekiyor? Tek tek gün mü sayıcaz gerçekten ??

arkadaşlar bugünkü görev süremize +3 ay ekliyorum.. tek tek saymamıza gerek yok..

idarecilik yaptım istifa edip öğretmenliğe geçince yeniden doğmuş gibi oldum.bu zamanda bu düzende idarecilik yapılmaz.öğretmen ya da btr hiç olmazsa okuldan çıkınca kafanız rahat.aklınız okulda kalmıyor.ben problemli bir okulda idareci olduğum için bunları düşünüyorum iyi okullarda çalışanlar farklı düşünebilir

Kesin kes olmayacak gözüyle bakmayın arkadaşlar.. İlden ile tutumlar farklı, sendikayı tüm kriter alanlarda vardır, minimum etki eden yerlerde. Benim ilde önceki yıl ben mülakatta 91 aldım, kimseye hatır koymadım, isim de yazdırmadım (tercih de yapmadım), Tes üyesi arkadaşım, ilçe temsilcisiydi 92 aldı. Bu gibi örnekler az çok vardı.

Gönlünden bu işi yapmayı geçiren arkadaşlar girin şansınızı deneyin kaybedecek bir şey yok. Hazır henüz genç iken cebinize 1 yıl asaleten müdür yrd. kadrosunu alıp koymanız faydanıza olur. Gelecek yılların ne getireceği belli olmaz bir bakarsınız tercihiniz bu yönde olur...

Herkes için hayırlısı..
Hocam haklı olduğunuz kısımlar var ama geçen yaz resmen sinir oldum.. Benle birlikte mülakata giren, yöneticilik vasfı olmayan kişiler yüksek puan aldılar. Giriyoruz, başvuruyoruz lakin kabaca söyleyim "havamızı alıp" dönüyoruz.. (Bu arada 12 yıllık öğretmenim ve hiç sendika üyeliğim olmadı.)

Arkadaşlar Eğitim kurumları yöneticiliği bölümünden birini seçip görevlendirme şartlarını seçmemiz gerekiyor... yanlış işlem yapmayım.. başvuran var mı. bu şekilde mi..

Arkadaşlar Eğitim kurumları yöneticiliği bölümünden birini seçip görevlendirme şartlarını seçmemiz gerekiyor... yanlış işlem yapmayım.. başvuran var mı. bu şekilde mi..
evet. Altta da yıl ay gün görev sürenizi yazacaksınız 8 Haziran'a göre.

ben görevlendirme müdür yardımcılığı yaptım süreyide müdür yardımcılığı süresinden yazdım.sıkıntı olur mu

ben görevlendirme müdür yardımcılığı yaptım süreyide müdür yardımcılığı süresinden yazdım.sıkıntı olur mu
Görevlendirme müdür yardımcılığı o süreye eklenmez hocam. Yanlış yapmışssınız, düzelttiriniz başınız ağrımasın.

Benim sendikam yok ama yine de başvurdum. 2004 de başladım göreve o yüzden puanım çok kuvvetli müdürlük bile olabilir bakalım.

Benim sendikam yok ama yine de başvurdum. 2004 de başladım göreve o yüzden puanım çok kuvvetli müdürlük bile olabilir bakalım.
müdürlük için yanlış hatırlamıyorsam 1 yıl müdür yardımcılığı şartı vardı. Bu arada puanın kaç hocam?

müdürlük için yanlış hatırlamıyorsam 1 yıl müdür yardımcılığı şartı vardı. Bu arada puanın kaç hocam?
Müdür yardımcılığı için başvurdum ben zaten de puanım [ 7 ] :D:D İdarecilik hep görevlendirme yaptım daha önce o yüzden gireyim bari sınava bir şeye benzesin.

• Beğen
Tepkiler: omd
kurum onayi 12 mart son ama henuz onay acilmamis
Garip bir dönem yaşıyoruz.. Eskiden bu işler daha ciddi yapılırdı.. Millet bazı şeylerin kokusundan tiksinmeye başladı ki sadece belli kişiler ve cesareti olan çok az bir kitle başvuruda bulunuyor.. İş böyle olunca tutarsızlık da sisteme-işleyişi vurmuş gibi görünüyor..

kurum onayları hala açılmamış, başvurumu düzeltmem gerekiyor ama düzeltemiyorum da. ne biçim iş bu, anlamadım..

Ebs'de büyük torpilli küçük torpilliyi yutuyor. Müdüre dedim hocam şuraya atanirsanız çok iyi olur. O da dediki oralarin sahipleri belli, olsun sizde ebs uyesisiniz ne fark eder dedim . Öyle olmuyor dedi.
Ebs disindakilerin müdür olma şansı çok az. :)
Kendi ilcemdem biliyorum tüm müdürler ebs'li müdür yardımcılarının da çoğunluğu ebs'li. :)
Bir kere bu kayırmacılık sebebiyle farklı görüşteki kişiler başvuru bile yapmıyor.
Sıralama : büyük torpilli ebs > küçük torpilli ebs > normal ebs > diğer sendika ve sendikasizlar.
* Her yer böyle değildir ama birçok yer böyledir. Arada hakkaniyeti düşünen kurullar olacaktır.
Merak etmeyin Hocam her yer böyle ve ne kötüdür ki herkes de bu duruma alışmış, kabullenmiş.. Geçen yaz başka bir ilde mülakata girdim bu olayı gördüm, yaşadım.. Şimdi başka bir ildeyim ve aynı tantana devam ediyor.. Yazık, hem de çok yazık..
Unutulmamalıdır ki: Liyakatin olmadığı yerde lakaytlık başlar..

Arkadaşlar er olarak askerlik süresini öğretmenlikte geçen süreye katıyor musunuz ? Ücretsiz izinde askerlik süresi hariç yazıyor diye çoğu kişi askerliği katmış ancak bir belirsizlik var.

Geri