7-8 ocak sınav ücretleri yatmış

Kodla Büyü

acemi_bil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Meb sonunda doğru yolu buldu.Önce puanlama sistemini getirdi sınavlarda görev almaya başladık.Daha sonra ücreti 5 saat ek dersken protesto ettiğim sınav görev ücretlerini düzeltti ve sınavlara başvurmaya başladık.Ve şimdi de sınav görev ücretlerini okullar yapmaya başladı 17 gün içinde paramızı aldık.Bazı şeylerin düzeldiğini görmek güzel :alkis: :alkis: l.

ataşehir ayın 15 ine kadar kbs üzerinden yapıp gönderin demişti.25 ocakta da ücretler yattı.

İstanbulda ki birçok ilçe açık lise sınav ücretlerini ek ders zamanı ile birlikte yapıyor.

Seçim kampanyası gibi olmuş referandum tarihi belli oldu mu [emoji19] şu zamana kadar mebin doğru yolu buldu diyebilecek hamleleri bir elin parmağını gecmez

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beni de şüphelendirdiniz arkadaşlar tekrar baktım hem gözetmen hem de başkan olarak görev almıştım.Gözetmen ücreti 129 tl başkan ücreti 133 tl olarak yatmış bi sıkıntı yok ocak 25 te bende çok şaşırdım zaten parayı görünce :D .Bence okullara sormak lazım çoğu idareci nasıl yapılacağını bilmiyor olabilir sistem sürekli değiştiği için.Bende habib hocamın hatırlatmalarını idareye ilettim ve ücretleri kbs den yaparak ilçeye gönderdikten 10 gün sonra paralar yatmış oldu.

İdarecilerin bilmediğinden değil. İl ve ilçelerin ekdersler ile yapılmasını istemesinden. Ödenmeyenlerde heyecan yapmasın. Ek ders ile birlikte alırlar

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O zaman ayın 7-8 ini bekleyecez yani :)))))))

Bir ara ne güzel peşin veriyorlardı, tekrar o sisteme geçseler ya ne güzel olurda

Re: Ynt: 7-8 ocak sınav ücretleri yatmış

Görev verilen görevlinin kimlik iban numaraları belli. Sınavdan sonra gelemeyenlerin ödemelerini silersin ve ödersin.
Nerden çıktı bir ay, iki ay bekletmek ve ekders ücreti ile toplu ödemek?

Ekders ücreti, kabul ediyorum ay sonunda ödenir.
Ama sınav ücreti için aysonu beklemek ne alakası var?

arkadaşlar sınav ücretleri merkezi yapılmıyor.Okulunuza söyleyin KBS üzerinden yapsınlar mebbiste kimin görev aldığını sınav işlemleri raporlar bölümünden alabilirler.Biz 25 ocakta aldık paramızı

bizim sınav hizmetlerine bakan birimin dünyadan haberi yok lay lay lommmm

Geri