7.sınıflarda 2d animasyon programı

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
merhaba herkese .7. sınıflarda 2 boyutlu animasyon konusunda ne yapıyorsunuz arkadaşlar tecrübelerimizi paylaşırsak sevinirim

belki işine yarar ben yaptırdım eğlenceli olmuştu. pivot uygulaması kuruluma gerek yok tıkla çalıştır. 100 sahne farklı hareketler yapıp oynatıyordu öğrencilerim tabi bazıları da 20 sahnede bitiriyordu.

Ekli dosyalar

• pivot animasyon yapma.rar
    13.8 MB · Görüntüleme: 458
belki işine yarar ben yaptırdım eğlenceli olmuştu. pivot uygulaması kuruluma gerek yok tıkla çalıştır. 100 sahne farklı hareketler yapıp oynatıyordu öğrencilerim tabi bazıları da 20 sahnede bitiriyordu.
teşekkür ederim hocam. koskoca bbnette bu konuyu işleyen bilişimci yok diye düşünmeye başlamıştım artık

teşekkür ederim hocam. koskoca bbnette bu konuyu işleyen bilişimci yok diye düşünmeye başlamıştım artık

hocam Türkçe kolay da yine de figür al deyip bir üst klasörden figür seçebilirsiniz farklı karakterler çok. arka plan içinde aynı kırmızı noktalardan tutup her sahnede değiştirebilirsiniz. Çalışmalarım kısında da yapılmış örnek uygulamalar gif resmi halinde var.

bir öğrencim dövüşen adam yapmıştı ilerleyen sahneli bulsam atardım çok güzel olmuştu

sunu ve görselleştirme programları konusunda powerpoint dışında hangi programı kullanıyorsunuz

Geri