75 Milli Eğitim Uzmanı alınacakmış

Kodla Büyü
Yarışma sınavı sözlü sınav şeklinde, tek aşamada, gerçekleştirilecektir. Sözlü sınav, 02 Mart - 11 Mart 2015 tarihlerinde Ankara'da yapılacak olup sınav sürecine ilişkin açıklamalar "Milli Eğitim Uzmanlığı Sınav Kılavuzu"nda yer almaktadır. Kılavuz ekte sunulmuştur.

uzmanlık hakkında bilgisi olanlar bilgi verebilirler mi acaba?

klavuz
http://www.memurlar.net/common/news/doc ... klavuz.pdf

http://www.memurlar.net/haber/501857/

Alınanlar Ankarada mı çalışacak. Uzman Yardımcıları 3 yıl gibi eğitim alıyor diye biliyorum. Uzman olarak alınınca nasıl oluyor? Kısacası MEB uzmanı ne yapar vs. bilen var mı arkadaşlar?

Ak parti il ve ilçe teşkilatları listeyi göndermiştir. Boşa çabalamayın la çapulcular :lol:
Hatta akpartili olmakta yetmez arkası sağlam akpartili olmak gerekiyor

Aynen, listeler gitmiştir. Hatta ellerinde müdür olamayan, şube müdürü olamayan adamlar vardır. Onları da (kendilerince çok gayretli ve başarılı oldukları için) şube müdürü olamadı en azından Uzman yapalım düşüncesiyle yapılacak bir sınavdır diye düşünüyorum.

şimdi birileri çıkıp: geçmişte de falanca partiler zamanında böyle şöyle oldu demesinler :puhaha:

Adil düzen...

İslam ahlakı önceki yanlışları devam ettirmek değildir, islam ahlakı adaletli davrnıp örnek almaktır, artık kimse bunlar islamcı filan demesin ak parti sadece merkez sağ partidir, din üzerinden prim yapmaması gerekir. Lafa gelince ve oy toplarken müslüman ama icraata gelince merkez sağ

e bu devran dönecek. Yarın bir gün bu adaletsizliği yapanlar kalkıp " adalet " diye ağlarlar. Yahu arkadaş Allahın adaletinden başka adalet var mı? Girmeycektim sınava . girecem, bakacam eleyeceklerse neye bakıpta elediniz diye sormak için girecem.

Birileri çalıyor birileri oynuyor. Allah (c.c.) yardımcımız olsun. Ama çok sürmez, bir bakarsın Allah (c.c.) kullarından birine "Yürü ya kulum" der de...

mülakatta alan bilgisinden nasıl sorular sorulabilir sizce?
daha önce uzman yard. vb. mülakata giden var mı?

14 ÖZGÜR KORKMAZ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
15 HAYDAR TUNA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
16 BURAK GÜL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
17 TOLGA GÜLCAN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
18 ZEHRA SAYIN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
19 AYHAN ÖZCAN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
20 FATİH ÖZBOSTANCI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
21 TARIK TOSUN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
22 NİLÜFER ATMAN USLU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
23 OĞUZ KILINÇ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
24 CİHAN UĞUR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
25 ZEYNELABİDİN TOK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
26 GÖKAN MALKOÇ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı
27 SERKAN SAVAŞ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mülakata girmeye hak kazandı

arkadaşlara hayırlı olsun

hayırlısı olsun. bakalım. keşke mülakata giren arkadaşların dil puanlarını açıklasalardı. yüksek lisansta bu tip uygulamalar yapıldığında kişilerin puanları açıklanıyor ki kendini görebilesin.

Aciklandi kim kac puanla girdi belli degil puanlari yayinlamak bu kadar mi zor, eger torpil var İSE buna canak tutanlara torpil yapan yoneticilere hakkimi helal etmiyorum, 60 puanla girememisim

Geri