8. sınıflara ne anlatacaksınız

Kodla Büyü

**melike**

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
şimdiye kadar 8. sınıflara hep 8. basamak seçmiştik
ancak geçen yıl ben gitmedim okula ve ders de seçilmedi
zaten her sene zorla anlatıyodum programlama dinlemek istemiyolar
sizler ne anlatıyosunuz?
ne yapsam 7. basamak filan mı anlatsam 8lere?

Ben bilgisayar ogretmeni olmakla hayatlarinin hatasini yapacaklarini orneklerle anlatacagim.
Etkinlik olarak da bakan ttkb egitek konusmalarini izletecek
Bt dersinin ne kadar gereksiz oldugunu ortaya koyan idare ve ogretmenlerle yapilmis anketleri gosterecegim.
Cevredeki bt ogretmenlerini de sorunlarini anlatmasi icin derse davet edecegim. Malum agac yasken egilir ve bugiunun kucukleri yarinin buyukleri... Bakarsin aralarinda biri bakan olur
Daha da ileri gidip bakanini soyle sana ne cile cekecegini soyleyeyim atasozunu kavramalarini saglayacagim

cyln' Alıntı:
Ben bilgisayar ogretmeni olmakla hayatlarinin hatasini yapacaklarini orneklerle anlatacagim.
Etkinlik olarak da bakan ttkb egitek konusmalarini izletecek
Bt dersinin ne kadar gereksiz oldugunu ortaya koyan idare ve ogretmenlerle yapilmis anketleri gosterecegim.
Cevredeki bt ogretmenlerini de sorunlarini anlatmasi icin derse davet edecegim. Malum agac yasken egilir ve bugiunun kucukleri yarinin buyukleri... Bakarsin aralarinda biri bakan olur
Daha da ileri gidip bakanini soyle sana ne cile cekecegini soyleyeyim atasozunu kavramalarini saglayacagim
en doğrusu bu hocam ama..

kaan2334' Alıntı:
hocam ben programlama yerine
dreamveawer anlatıyordum.
web sayfası yapıyorlardı.
dreamveawer de anlatıyodum zaten hocam..ama dinlemek istemiyolar. açıkçası artık bu hale getirilen ders için kendimi yırtmak istemiyorum..bir de zorla ders anlattığım için en nefret edilen öğretmen olmuştum:(

Geri