Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Merhaba arkadaşlar, Seneye hazırlamamızı istediğiniz uygulama defterleri neler olmalı?

Merhaba arkadaşlar, Seneye hazırlamamızı istediğiniz uygulama defterleri neler olmalı?

Veritabanı Uygulama Defteri
Mobil Programlama Uygulama Defteri
Açık Kaynak İşletim Sistemi Uygulama Defteri
Grafik ve Animasyon Uygulama Defteri
İnternet Programcılığı Uygulama Defteri vb. olabilir. Hatta Python Uygulama Defteri de faydalı olabilir Bilgisayar Bilimi dersi için.

Veritabanı Uygulama Defteri
Mobil Programlama Uygulama Defteri
Açık Kaynak İşletim Sistemi Uygulama Defteri
Grafik ve Animasyon Uygulama Defteri
İnternet Programcılığı Uygulama Defteri vb. olabilir. Hatta Python Uygulama Defteri de faydalı olabilir Bilgisayar Bilimi dersi için.
Diğer arkadaşlardan da önerilerini bekliyoruz

Merhaba arkadaşlar, uygulama defterlerimiz hakkında fikir edinmeniz için tanıtım videoları çektik. Bunları youtube'daki "bilisimdefterleri" kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Siparişlerinize lütfen ad soyad, tel, adres ve kitap adı ve adedi yazınız

Arkadaşlar, uygulama defterlerimiz hakkında bilgi edinmek için tanıtım videolarımızı izlemenizi tavsiye ederiz.
www bilisimdefterleri.com adresimizden tanıtım videolarımızı izleyebilirsiniz.

Bazı arkadaşlar tekil satış olup olmadığını soruyor. Evet tekil satışımız mevcuttur.

IMG_20190921_174846.jpg

Bilişim Teknolojileri Alanı öğretmenleri olarak kendi branşımızda yazdığımız uygulama defterlerimiz için siz değerli branşdaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Bu desteklerinizle yeni uygulama defterleri hazırlama azmimiz artmaktadır.
www.bilisimdefterleri.com

Bilişim Teknolojileri Alanı öğretmenleri olarak kendi branşımızda yazdığımız uygulama defterlerimiz için siz değerli branşdaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Bu desteklerinizle yeni uygulama defterleri hazırlama azmimiz artmaktadır.
www.bilisimdefterleri.com

Büyük emek verilmiş...
Öğrencilerin ve bizlerin yararına olan bir çalışma...

Tebrik ve takdir ediyorum...

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri