9 Nisan Eylemi-Basın-video-resim

Kodla Büyü
:++: :++:
Sudan bahanelerle kendi haklarını aramaya gelmeyen arkadaşları da kınıyorum....

mesutkaraca' Alıntı:
Sudan bahanelerle kendi haklarını aramaya gelmeyen arkadaşları da kınıyorum....

Yakında burda bağrışmalar başlar. Hele tayin dönemi bir gelsin bakalım. Eyleme gelmeyenlerin Burda bağırmasının bir faydası olacak mı hepimiz göreceğiz. Sessizce beklemeye devam edin hiç sesiniz çıkmasın. Aman haaa.

Re: 9 Nisan Eylemi-Basında çıkan haberler

Zizu_' Alıntı:
Eyleme gelen arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.İyi ki sizin gibi arkadaşlarımız var.
Eyleme en organize olan İstanbul Kartal ilçesini ve organize eden emre hocama da ayrıca teşekkür ederim.Bizim için çok uğraştı(27 Kişi)
Eyleme hiçbir bahanesi olmayıp da gelmeyen arkadaşlara hiçbirşey demiyorum :) Bizler sizlerle varız. Bizler sizleri açıkta koymayız merak etmeyin. :wink:

Arkadaşlar eyleme herhangi bir sebebi olmadığı halde gelmeyen arkadaşlara sesleniyorum. Bizler ülkemizin çeşitli yerlerinden geldik sadece kendimiz için orada değildik aynı zamanda sizler içinde oradaydık ama siz yoktunuz.Şimdi ben merak ediyorum sizler bilgisayar öğretmeni misiniz diye. sanırım evet demekte artık biraz daha zorlanırsınız. Orada, henüz bu sorunlarla boğuşmayan üniversite öğrencileri vardı oysa sizler bu sorunların içindeyken sebepsiz yere evinizde oturmayı seçtiniz ve bu siteden eyleme katılan arkaşlara teşekkür etmeyi, iyi yapmışsınız demeyi seçtiniz. Tabii sizinki doğru olandı birileri yerinden kalkacak bişeyler yapacak ki siz beyin takımı yerinizde oturarak bravo aferin demeyi sürdürecektiniz. Siz susmaya devam edin. Açıkcası bu sorunların oluşmasını sağlayan yetkili biri olsaydım ben bu eylemden sonra sorunları daha da büyütürdüm çünkü koskoca ülkeden yaklaşık ikiyüz kişi bizim bi sorunumuz var diyorsa bu koskaca ülkenin koskacaman bilişim teknoloji öğretmenlerinin sorunu yok demektir çünkü sayımız ikiyüz kişinin çok çok üstünde olmalı ve ikiyüzün çok çok üzerindeki bi sayıdan iki yüzü çıkardığımız zaman yine ikiyüzün çok çok üzerine birsayı çıkar ee bu durumda ikiyüzün çok çok üzerinde bir kişi sayısının memnun olmsaı demektir işte bu yüzden ben daha önceki sorunların üzerine yeni bi sürü sorun daha eklerim ve bakarım bilgisayar öğretmenleri bu durumun neresinde diye. Sizler formatörlüğü sevdiniz sanırım. Yalnız unutmayın çok yakın bi zamanda öğretmen kimliğinizin görev kısmını boş bıraktırılmak zorunda kalabilirsiniz.

Açıkcası ben bir bilgisayar öğretmeniyim ama bu siteye girmezdim ya acaba ayıp mı oluyor diye soruyordum kendime ama olmuyormuş anladım sadece şu siteye giren arkadaş sayısı günlük ikiyüzden fazla olmalı ve bu siteyi sırf ya bana şu lazım bana bu lazım bu nasıl oluyor bi fikri olan olan var mı tarzında kullanıyorlarmış anladım. Sizler bu siteyi böyle kullanmaya ben de bu siteyi kullanmamaya devam edecem.(lafım site yönetimine ve siteye giren ve bu sitenin hakkını veren arkadaşlara değil)

Eyleme katılan tüm sorumlu arkadaşları kınıyorum .Eyleme sebepsiz yere katılmayan arkadaşlara teşekkür ederim siz doğru olanı yaptınız. Ne gerek var konuşmaya tepki göstermeye susmaya devam etmeliyiz aslında.

Eylem çok başarılıydı. Köydeki akrabalarım bile haberdar olmuşlar. Artık sessiz kalamazlar. Demekki yıllardır sanal alemde boşuna uğraşıyoruz. Sokak eylemi çok daha etkili oluyor. Eğer yine bizi duymazsalar bütün BT öğretmenleri Ankaraya yürüyelim.

Arkadaşlar öncelikle emeği geçen bütün dostlara selamlar.Emeğinize,yüreğinize sağlık...Maalesef sağlık problemlerim nedeniyle aranızda olamadım ama gönlüm hep sizlerle... :alkis: :alkis: :alkis:

arkadaşlar ellerinize sağlık fotoğraflar videolar çok güzel.
mfk hocamın son fotoda bir eylem hatıramız olsun dedik oda olamamış :lol:

orada tamirci değiliz öğretmeniz diye bağırdıkça öyle rahatladım ki sırf bunun için bile her hafta eylem yapılmalı bence:)

hatshepsutpoca' Alıntı:
orada tamirci değiliz öğretmeniz diye bağırdıkça öyle rahatladım ki sırf bunun için bile her hafta eylem yapılmalı bence:)

Aynen hocam. Biz arka tarafta sloganları en son tekrar da duyup katılsakda yinede bir çaba göstermenin mutluluğu vardı. Biz Bt öğretmenleri eylemlere ne kadar yabancıyız alışık değiliz. Çünkü bulduğumuz sloganlarda tekerleme gibi oluyor. Megafonun çevresindekilerin haricinde kimse anlayamıyor.

Fotoğrafları ve videoyu hazırlayan ve çeken arkadaşların ellerine sağlık. Arada küçük karelerde resmimi görünce mutlu oldum.

aynen hocam bizde arkdaydık sloganları geç anlıyorduk ama eşlik ettikçe tamirci değiliz diye bağırdıkça rahtalıdık gerçekten

keşke orda olabilseydim
katılan ve benim gibi katılıp isteyipte katılamayan arkadaşlara
yürekten teşekkürler

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ben de eylemdeydim. Eylem gayet güzel ses getirdi. Klavye kırma fikri süperdi. Klavyeler atıldıkça tamam dedim haberlerdeyiz:)
Sadece şunu söylemek istiyorum. Bundan sonra eylem yaparsak eylem saatini ilk başta toplanma vaktini de hesap ederek yazalım. Çünkü eylemi 12.30 olarak bilip de sürekli forumu takip etmeyen arkadaşlar ya geç kaldı ya da yetişemedi. Çünkü eylem 12.40 da bitti. Yine de sayı fena değldi. Artık birbirimizi yemeye gerek yok. Bundan ders çıkarıp önümüzdeki eylemlere bakalım:))

Emeği geçen herkese teşekkürler. bizim hakkımızı çok iyi savundunuz değerli öğretmenlerim. umarım sıkıntılarımız sona erer ve sorunlarımıza çözüm bulunur.

hadi eyleme katılamadım diye hayıflanmak yerine sosyal paylaşım ortamlarında eyleme devam edelim arkadaşlar. Durmak Yok!!!

Twitter da trendtopic olmaya uğraşıyoruz ama çok küçük bir grubuz şu an..
gelin bizi bulun..

http://www.twitter.com/dilerimki

19 mayısa kadar bi ses çıkmazsa bi daha toplanalım. Ne lan bu her gün biri norm fazlası oluyor! Elime bi geçirsem buna sebep olan bi kaç kişiyi lafla boğacam. Sadece laf sokarak. aahhhh ah.

curcuna' Alıntı:
Arkadaşlar eyleme herhangi bir sebebi olmadığı halde gelmeyen arkadaşlara sesleniyorum. Bizler ülkemizin çeşitli yerlerinden geldik sadece kendimiz için orada değildik aynı zamanda sizler içinde oradaydık ama siz yoktunuz.Şimdi ben merak ediyorum sizler bilgisayar öğretmeni misiniz diye. sanırım evet demekte artık biraz daha zorlanırsınız. Orada, henüz bu sorunlarla boğuşmayan üniversite öğrencileri vardı oysa sizler bu sorunların içindeyken sebepsiz yere evinizde oturmayı seçtiniz ve bu siteden eyleme katılan arkaşlara teşekkür etmeyi, iyi yapmışsınız demeyi seçtiniz. Tabii sizinki doğru olandı birileri yerinden kalkacak bişeyler yapacak ki siz beyin takımı yerinizde oturarak bravo aferin demeyi sürdürecektiniz. Siz susmaya devam edin. Açıkcası bu sorunların oluşmasını sağlayan yetkili biri olsaydım ben bu eylemden sonra sorunları daha da büyütürdüm çünkü koskoca ülkeden yaklaşık ikiyüz kişi bizim bi sorunumuz var diyorsa bu koskaca ülkenin koskacaman bilişim teknoloji öğretmenlerinin sorunu yok demektir çünkü sayımız ikiyüz kişinin çok çok üstünde olmalı ve ikiyüzün çok çok üzerindeki bi sayıdan iki yüzü çıkardığımız zaman yine ikiyüzün çok çok üzerine birsayı çıkar ee bu durumda ikiyüzün çok çok üzerinde bir kişi sayısının memnun olmsaı demektir işte bu yüzden ben daha önceki sorunların üzerine yeni bi sürü sorun daha eklerim ve bakarım bilgisayar öğretmenleri bu durumun neresinde diye. Sizler formatörlüğü sevdiniz sanırım. Yalnız unutmayın çok yakın bi zamanda öğretmen kimliğinizin görev kısmını boş bıraktırılmak zorunda kalabilirsiniz.

Açıkcası ben bir bilgisayar öğretmeniyim ama bu siteye girmezdim ya acaba ayıp mı oluyor diye soruyordum kendime ama olmuyormuş anladım sadece şu siteye giren arkadaş sayısı günlük ikiyüzden fazla olmalı ve bu siteyi sırf ya bana şu lazım bana bu lazım bu nasıl oluyor bi fikri olan olan var mı tarzında kullanıyorlarmış anladım. Sizler bu siteyi böyle kullanmaya ben de bu siteyi kullanmamaya devam edecem.(lafım site yönetimine ve siteye giren ve bu sitenin hakkını veren arkadaşlara değil)

Eyleme katılan tüm sorumlu arkadaşları kınıyorum .Eyleme sebepsiz yere katılmayan arkadaşlara teşekkür ederim siz doğru olanı yaptınız. Ne gerek var konuşmaya tepki göstermeye susmaya devam etmeliyiz aslında.
:+1:
bundan sonra bende tebrik bölümüne geçtim.

curcuna' Alıntı:

curcuna hocam burda mağdurumda mağdurum diye bağırıp haftasonu inat gibi başka şehirlere gezmeye giden arkadaşları biliyorum ben.demekki istenilse yapılabiliyormuş.bende cuma günü saat 3te karar verdim itiraf ediyorum.hep kararsız kaldım çünkü büyük bir kitle olmayacağı için ses getirmeyeceğinden korktum.ama vicdanım rahat etmedi.en azından kendi adıma yapabileceğimi yapmak istedim.ama çok inanıyorum bu bir kıvılcım olacak.

Geri