9.Sınıftan Başlayan Meslek Lisesi Müfredat-Meslek Dersleri

Kodla Büyü
Sorularıma tam cevap değil ama daire başkanı şöyle bir dosya paylaşmış derslerin eğitimleri ile ilgili. Paylaşmak istedim, gerçi çoğu açılmıyor :/
Hocam bu yeni 1 milyon bilişimci projesinin sayfaları. Bu kursları kayıt olarak alacak gençler. Ders içerik ve dokümanları yok. Tanıtım sayfaları bunlar. Içeriği kursa kayıt olanlar görecek heralde

Hocam bu yeni 1 milyon bilişimci projesinin sayfaları. Bu kursları kayıt olarak alacak gençler. Ders içerik ve dokümanları yok. Tanıtım sayfaları bunlar. Içeriği kursa kayıt olanlar görecek heralde
hocam dökümanın başlıklarına dikkat ederseniz
Yazılım / Programlama Kategorisinde
Siber Güvenlik Kategorisinde

diye iki ayrı katagori paylaşılmış. Bunların içerikleri Eylülde meslek liselerinin başlayacağı yeni müfredatla birebir örtüşüyor çünkü(dalların isimleri aynı), o yüzden paylaşmak istedim.

hocam dökümanın başlıklarına dikkat ederseniz
Yazılım / Programlama Kategorisinde
Siber Güvenlik Kategorisinde

diye iki ayrı katagori paylaşılmış. Bunların içerikleri Eylülde meslek liselerinin başlayacağı yeni müfredatla birebir örtüşüyor çünkü(dalların isimleri aynı), o yüzden paylaşmak istedim.
O konuda sıkıntı yok hocam haklisiniz da içerik olmadığı için çok işimize yaramıyor. Video veya pdf doküman olsaydı iyi olurdu. Biz de faydalanirdik.

btkeğitim sitesine bizler de üye olabilir miyiz. ben girdim meslek kısmında özel sektör var başka yok

Geri