90.000 TL otomatik araç önerisi

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar,

90.000 gibi bir bütçeye otomatik araç bakıyoruz. Dizel olması su andaki akaryakıt fiyatlarını düşünürsek avantajlı mi. 3 yilda 40.000 km yol yapmışız. Benzinli de olabilir. Bagaj büyük olsun istiyoruz. Otomatik vites sıkıntısı olmasın. Bu konuda öneri ve tecrübelerinizi bekliyoruz. Hatchback tarzı araçlar yakınız. Sedan da olabilir. Aile 4 kisi. Saygılar.

Toyota Auris Honda Jazz Opel Astra R.Megane gibi araçlar aklımızda.

2017 corolla touch 1.4d otomatik kullanıyorum tavsiye ederim.Bagaj geniş yakıt ortalamasi 17 bin km de 5.1 lt şehir ici kullanımda 6.5lt civarı

Hocam konfor ve güvenlik için güncellenmiş beygir arttirimi ve guncel şanzıman yazılımına sahip yani 2015 model üstu jetta otomatik derim ancak 2015 alti için sorunlu bir dsg şanzımana denk gelebilirsin.
Bunun dışında toyota honda ford da iyidir ama o sınıfta konfor, güvenlik ve vites gecisi açısından en iyisi jetta. Bizzati jetta corolla honda ve ford kullanma tecrübesi olan biri olarak yazdım, umarım yararlı olur ve tez zamanda gönlünüze göre bi araç bulursunuz.

hocam temiz - kazasız - fiyatı uygun bulur bulmaz alın derim; sıfır km. lerdeki fahiş artışlar günden güne 2. ele de yansımaya başladı...
bekledikçe 90 a baktığınız marka-modellerin 100 e hatta belki 110 a çıktığına da şahitlik edeceksiniz...
geçen yıl kasım da 58 bine aldığım aracımı bugün şu ortamda 70 e bile almam mümkün olmuyor....

bende benzer şekilde araba bakyorum ama acelem yok. bagaj olsun diyorsan net sedan al hocam. tecrübeli arkadaşlar araçlar hakkında bilgi yazarsa öğrenmiş oluruz.

* 1.6 Toyota Corolla (benzin)

* 1.4 D Toyota Corolla (dizel)

* 1.6 Honda Civic LPG li

* 1.5 Ford Focus (dizel)

* 1.4 Skoda Octavia (benzin)

* 1.6 D Skoda Octavia (dizel)

* 1.6 D Kia Cerato (dizel)

* 1.4 Volkswagen Jetta (benzin)

* 1.6 D Volkswagen Jetta (dizel)

Hocam konfor ve güvenlik için güncellenmiş beygir arttirimi ve guncel şanzıman yazılımına sahip yani 2015 model üstu jetta otomatik derim ancak 2015 alti için sorunlu bir dsg şanzımana denk gelebilirsin.
Bunun dışında toyota honda ford da iyidir ama o sınıfta konfor, güvenlik ve vites gecisi açısından en iyisi jetta. Bizzati jetta corolla honda ve ford kullanma tecrübesi olan biri olarak yazdım, umarım yararlı olur ve tez zamanda gönlünüze göre bi araç bulursunuz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...inal-otamatik-astra-1.6-dizel-584325491/detay

Teşekkürler hocam. Aklimizda. Bu model nasıl hocam. ?

Şu anda arkadaşlar Jettaya daha yakın duruyoruz. Jetta gibi düşünüyorum. Otomatik astra 1.6 Dizel kullanan arkadaşlar varsa fikir verirler mi ?

Hocam opel sağlam araçtır ancak süspansiyonu serttir, yol tutuşu iyidir konforu azdır, ben 2 yıl corsa kullandım, astra 2 arkadasim ve bir yakınımda var yeni kendi üretim dizel motoru performanslı iyi ancak emsallerine göre bir tik fazla yakıyor diyorlar.
Opelin kronik sorunu elekrik aksami ve elektronik bolumleriydi ancak son yıllarda çevremde kullananlardan bi şikayet duymadım

Geri