Ağ kablosunu çekiyorlar.

Kodla Büyü

enver63

Üye
Arkadaşlar benim okulda iki Lab var,ben sadece bir sınıfta oturuyorum,diğer sınıfa arada uğrayıp kontrol ve şikayetlere bakıyorum.Bilgisayarlarda Netsupport 10 kurulu,şimdiye kadar iyiydi.Bugün diğer labdaki bilgisayarların birden kaybolduğunu gördüm,kontrol etmeye gittim elemanlar uyanmış kabloyu çekip keyiflerine bakıyorlar.

Sizce nasıl bir yapılanma yapayım ki kabloya el atmasınlar?

kasaları sırt sırta ve yada duvara yasla kasların arkasına dokunamasınlar. halada dokunurlarsa bilgisayar zarar verdin diye bir ikisini disipline ver biraz korkut

Lafdan anlamıyorlarsa, ağ kablosunu çekenlerin bilgisayarını kapatıp güç kablosunu al diğer odaya götür. O zaman o öğrenciler kalkıp başkalarının bilgisayarına oturmaya çalışacaklar, o da olursa o bilgisayarda oturanların hepsinin ismini alırsın ve diğer hafta pc labına giremezler, kendi sınıflarında nöbet tutarlar ders boyunca.

erdogan_y' Alıntı:
siz de kulaklarını çekin, tekrar yapmazlar :roll:
bitanesine kızdım velisi geldi,çocuğumun bilgisayar dersinden soğumuş okula gelmek istemiyorum dedi :eek: kulak çeksek sürdürürler herhalde :p
internet kafe programlarından kurmayı düşünüyorum :?:

bu kabloyu çektikten sonra tekrar takıyolar ben refreshlemezsem netsupportu o bilgisaylar dahil olmuyor netsupporta otomatik olarak ağ kablosunu taktıkları zmn programa dahil olmalarının bi yolu yokmu?

böyle durumlarda kan beynime sıçrar :verymad: ..valla gir hocam yakaladığına...geçen bi tanesi kızların anlamadığı tarzda labda küfrediyor benimde anlamadığımı sanıyor. ağız burun girdim. Veli şikayete müdüre geldi. eline vur hocam yüzüne iz yapma dedi...ben evden tembihli çıkmamma rağmen aklımda diyerek geliyorum yine dayanamıyorum olay oldumu girerim.sen ortalık yerde dövme.

monaheart' Alıntı:
böyle durumlarda kan beynime sıçrar :verymad: ..valla gir hocam yakaladığına...geçen bi tanesi kızların anlamadığı tarzda labda küfrediyor benimde anlamadığımı sanıyor. ağız burun girdim. Veli şikayete müdüre geldi. eline vur hocam yüzüne iz yapma dedi...ben evden tembihli çıkmamma rağmen aklımda diyerek geliyorum yine dayanamıyorum olay oldumu girerim.sen ortalık yerde dövme.
inanıyorum ki çoğumuzun yazmak istediği ama yazamadığını yazmış hocam :wink: (tabi istisnalar kaideyi bozmaz)

Geri