ağdaki bilgisayarların internet trafiğini görüntüleyecek prg

Kodla Büyü

sonzeybek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba hocam okuldak bilgisayarların anlık indirmelerini görüntüleyebilecek bir program biliyor musunuz?

WinarpSpoofer diye bir program var. Anlık trafiği görüyorsunuz ve istediğiniz bilgisayarın bağlantısını kesebiliyorsunuz.

habibocak' Alıntı:
WinarpSpoofer diye bir program var. Anlık trafiği görüyorsunuz ve istediğiniz bilgisayarın bağlantısını kesebiliyorsunuz.
hocam bu programı indirdim zor da olsa kurdum ama spoofing yaparken hata veriyor. error vermeyen paketi sizde var mı?

Modeminiz destekliyorsa bant genişliği yönetimi kısmından hem bant genişliklerini gözlemleyebilir, hemde mac adresi ile modemin bilgisayarlara sürekli aynı ip adresini vermesini sağlayıp, bilgisayarlara istediğiniz gibi bant genişliği atayabilirsiniz. :mrgreen: Bir dönem neti ortak kullandığımız bir yerde anlaşmayı bozanlara ceza olarak kullanmıştım. Modem zyxel 660hw-t1 modeliydi...

zulfikar1985' Alıntı:
Modeminiz destekliyorsa bant genişliği yönetimi kısmından hem bant genişliklerini gözlemleyebilir, hemde mac adresi ile modemin bilgisayarlara sürekli aynı ip adresini vermesini sağlayıp, bilgisayarlara istediğiniz gibi bant genişliği atayabilirsiniz. :mrgreen: Bir dönem neti ortak kullandığımız bir yerde anlaşmayı bozanlara ceza olarak kullanmıştım. Modem zyxel 660hw-t1 modeliydi...
teşekkürler hocam modemde vardır inşallah böyle bir ayar yarın bakacağım

sonzeybek' Alıntı:
zulfikar1985' Alıntı:
teşekkürler hocam modemde vardır inşallah böyle bir ayar yarın bakacağım
Hocam, yeni modellerdede QoS diye geçiyor(az önce kendi zyxel modemimden baktım), belki bant genişliği yönetimi(media badtwith management) olarak olmaya bilir.

Hocam internet trafiği deyince; programı deneyeceğim fakat şöyle bir sıkıntım var Modem DNS hatası veriyor ve internete bağlanmıyor. Kendi kendine ne olduysa modem böyle oldu. Nasıl düzeltebilirim. Bilgisi olan arkadaş lütfen buradan veya PM'den paylaşabilir mi?

Hocam, modenden ziyade önce splitter değiştirip servis sağlayıcısı ole biraz yüz göz olmanızı tavsiye ederim. Benzer problemi yaşamıştım. Servis saglayici modemler olduğunu idda etti. 2 gün uğraş tan sonra ilçe ttnet dağıtımda kabloların birbirine geçtiği bir odada bizim eve gelen kablonun yerini degistirince problem çözülmüş idi.

Geri