ACİL !!SON İKİ GÜNDÜR FACEBOOK'A GİRİLMİYOR

Kodla Büyü
arkadaşlar dediğin kişiler belkide dersine giren öğretmenlerin. burasının bilgisayar öğretmenlerinin sitesi olduğunu unutmadan hitap etmeni tavsiye ederim.

sorunun içinse chromeda sol üstte 3 çizgi üstüste olan tuşa bas. geçmişe tıkla tarama verilerini temizleye tıkla. büyük ihtimal internetin olmadığı birgün face girmeye çalıştın

telefondan girmeye çalışıyorsan birde bunu dene

Modem arayüzünde Ağ Ayarlarından MTU değerini değiştir. 1492 olan MTU değerini 1450 yap

Arkadaşlar madem konu açıldı ben de bişey sorayım bu free VPN ile faceye bağlandıktan sonra candy crusha nasıl bağlanıyoruz malum boş zamanlarda iyi sarıyor. Bi ara gidiliyordu ama şimdi bağlanmıyor bilen arkadaşlar özelden mesaj atarsa sevinirim

Googla play den kurduğum facebook programını tablet otomatik kaldırdı. Şimdide kuramıyorum. Başına gelen varmı? :x

girmiyor facebook'a ve adıbe reader kuruyum dedim bunuda engelledi bu şekilde ne şe yarar bu tablet!!

psiphon uygulamasını kullanabilirsiniz. pek bilinmediği için silinmiyor da sanırım .
ayrıca google play resim görüntülenme sorunuda çözülüyor
NOT : bu yöntemi derste vs vs facebook a girin diye demiyorum , çoğu güvenli site ( play store da dahil) resimler görünmeme gibi sorunları olduğundan çözmeniz için veriyorum !

ugur23' Alıntı:
psiphon uygulamasını kullanabilirsiniz. pek bilinmediği için silinmiyor da sanırım .
ayrıca google play resim görüntülenme sorunuda çözülüyor
NOT : bu yöntemi derste vs vs facebook a girin diye demiyorum , çoğu güvenli site ( play store da dahil) resimler görünmeme gibi sorunları olduğundan çözmeniz için veriyorum !
Psiphon yükleme yapar yapmaz hemen siliniyor.Çözümü var mı?

bende sorun çıkartmadı.
cihaz yöneticilerini kapatmayı deneyin bi
tam nerde olduğunu hatırlamıyorum

Geri