Acer projeksiyon kumandası lazım.

Kodla Büyü

suatozt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar size projeksiyonun kumandasını kaybettim desem bana bir adet projeksiyon kumandası (acer x110) bulabileceğim yer önerebilirmisiniz. Ya da elinizde fazla ihrac fazlası :mrgreen: varsa hemen müşteri olabiliriz.

Çok madur durumdayız. Çubukla projeksiyonu aça kapata projeksiyonun gönyesi kaydı. Biraz daha böyle devam ederse
"Elinde fazla çalışan projeksiyon açma kapama düğmesi olan var mı?" diye başlık açmak zorunda kalacağım :?

Şaka bi yana yardımlarınızı bekliyoruz.

Re: ACİL! Acer projeksiyon kumandası lazım.

Allahınızı severseniz..Biri çıksın Yok desin...Başıma gelmedi desin..bişey desin işte..Ama susmasın..Susma sustukça seninde kumandan kaybolabilir..o zaman bende sana yazmam :verymad: :mrgreen:

bizim benq kaybolmuştu. bilgisayar firmaları diğer projeksiyonların kumandalarını denememizi söylediler. onlarda uymamıştı.

malesef işin zor benim acer kumanda bozulmuştu. cihaz garanti kapsamında idi değiştirmelerini 2 ay bekledim acer ise işin zor 2.el sitelerine bir gözat derim

Hocam akıllı kumandaları bir incele. Bazıları programlanabiliyormuş. Anladığım kadarıyla çalışan başka bir projeksiyon kumandasını akıllı(universal) kumandaya tutup tuşlarına basınca akıllı kumanda kendini programlıyormuş.(Ürün kodları girelerekte yapılıyormuş. Çok incelemedim nasıl yapıldığını.)
Aşağıdaki akıllı kumandanın(Logitek Harmony) desteklediği ürünler arasında projeksiyon makineleri de var.
http://myremotesetup.com/EasyZapper/New ... Test_Drive

Logitec Harmony'nin fiyatı biraz fazla ama belki ucuz akıllı kumandalarla da aynı şey yapılabiliyordur. Denemen gerekiyor.

Geri