Açık Öğretim Lisesi sınav görevi(17-18 Mart)

Kodla Büyü

f_dogan76

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Açık öğretim lisesi imtihan görevleri mebbis ekranına düşmüş lakin şimdilik sadece oturum 1 için istek yapılabilir durumda. İlerleyen zamanlarda gerekli ilaveler yapılacaktır.

Haber verdiğin için teşekkürler ama, henüz istek ekranı açılmamış.

Son düzenleme:
şuan pasif son başvuru 3 mart olduğu için sıkıntı yok hocam 3 marta kadar istenilen zamanda başvurulabilinir.

mtsk-1 sınavında güncelleme yapılmıştı. oturum görevlileri kura çekmeden sistem tarafından ösym deki sınavlar gibi önceden belirlenmiş olarak listeler alındı. bu sınav içinde herhalde yaptıkları güncelleme sorun çıkarttı. diğer bir konuda, 17 mart günü YÖKDİL 18 mart OSYM MSÜ sınavı var. aynı gün yapılan sınavlarda sorun olabilyor. büyük olasılıkla ertelenebilir.

Son düzenleme:
Hocam yeni güncelleme ile idarecilere öncelik tanınacak diye bir şey duymuştum. Doğrumudur acaba?

Bu sınavlar için talepler alındı mı? hala 1 sınav pasif gözüküyor, diğer 2 açık ortaokul sınavları gözükmüyor? Antalya..

sınavın 31 mart - 1 nisana alındığına dair bir haber dolaşıyor
bilmiyorum ne kadar doğru

düne kadar 3 oturum da pasif olarak gözükürken bugün itibariyle sadece oturum 1 o da pasif gözüküyor o_O

17 Mart Yökdil , 18 Mart Milli Savunma Ü. sınavları var. Sınav çakıştığı için ertelenme olabilir belki ama henüz resmi bir duyum yok. Ama şimdiye kadar çoktan açılmalıydı.

okul dısı bınalarda gorev almak ıstıyorum dıye bır secenek gelmıs nedır o arkadaşlar ?

Geri