açık öğretim sınavo görevli ücretleri ne kadar

Kodla Büyü

marasliyim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar 5 ocak 2013 te yapılacak aöf sınavında salon başkanıyım. ücretleri ne kadar aceba bilen var mı

marasliyim' Alıntı:
hocam ne yaptın ben 2011 de özürlü gözetmeniydim 70 tl almıştım.

yanlışlık var..AÖF sınavı deildir o...AÖF sınavına sürekli giriyoruz biz ve kesinlikle gözetmen 70 tl olamaz..başkan bile o kadar deildi..

marasliyim' Alıntı:
arkadaşlar 5 ocak 2013 te yapılacak aöf sınavında salon başkanıyım. ücretleri ne kadar aceba bilen var mı
Hocam bu sınavlarda görev almak için tercih işlemleri nasıl yapılıyor.
Geçtiğimiz aylarda http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ bu sayfadan şifre oluşturduk. 2 hafta öncesine kadar sayfa çalışmıyordu. Son 2 haftadır oturum açtığımızda sınav tercihi ile ilgili bir kısım görünmüyordu.
Tercihleri nereden yapmak gerekiyor.

SİRE' Alıntı:
En son 5 ek ders saatidiydi.
hocam bu sınav meb sınavı değil aö fakültesi dolayısıyla ek dersle alakası yok. hatta 2011 yılında parayı sınavdan sonra elden vermişlerdi. ne güzel bir gündü :D

narsist' Alıntı:
marasliyim' Alıntı:
hocam ne yaptın ben 2011 de özürlü gözetmeniydim 70 tl almıştım.

yanlışlık var..AÖF sınavı deildir o...AÖF sınavına sürekli giriyoruz biz ve kesinlikle gözetmen 70 tl olamaz..başkan bile o kadar deildi..
hocam 2011 yılında görme engelliydi öğrenci. çıkıştada adamlar parayı peşin verdiler. keinlikle 70 tl idi

ben bugün görevliydim gözetmen 70 başkan 80 tl en güzeli zarf içinde sınav esnasında veriyorlar

55 den 70'e iyi artmış, Ösym nin 90 nından daha iyi, Serbest kıtafet de var. :+1:

Hocam oturum başına mı 70 yoksa günlükmü bende görev aldımbu h.sonu olacak sınavda ama ücretinden haberdar değilim.

hafta sonu açık lise sınavları var milli eğitimin sınavlarında 5 saat ek ders yazılır açık öğretim fakültesi sınavlarına gözetmen 70 başkan 80 tl aldı aralık ayı itibariyle

veysim47' Alıntı:
hafta sonu açık lise sınavları var milli eğitimin sınavlarında 5 saat ek ders yazılır açık öğretim fakültesi sınavlarına gözetmen 70 başkan 80 tl aldı aralık ayı itibariyle
Hocam işte oturum başına mı bu ücretler yoksa günde 2 oturum var 2 oturumluk mu?Son 2 senedir sınavlarda görev almıyordum uzak kalmışım baya

Enterprise' Alıntı:
veysim47' Alıntı:
Hocam işte oturum başına mı bu ücretler yoksa günde 2 oturum var 2 oturumluk mu?Son 2 senedir sınavlarda görev almıyordum uzak kalmışım baya
Her bir oturum için

Geri