Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Sinav paraları?

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Sinav gozetmenlik paraları yattimi .8 -9ağustos ta esinle beraber girdik halen yatmış değil. Sizlere yattı mi paralar

Kurumunuz ek ders ile birlikte yapacak. Bu tur sinavlar 5 saat ek dders uzerinden degerlendirilir ve kendi kurumuniz puantaji sistemden alip ek ders zamaninda odenir.

sirius2006' Alıntı:
Kurumunuz ek ders ile birlikte yapacak. Bu tur sinavlar 5 saat ek dders uzerinden degerlendirilir ve kendi kurumuniz puantaji sistemden alip ek ders zamaninda odenir.

Hocam mebbise iban yazdık paralar osym gibi hesaba yatacak dendi.siz ek ders olarak mi aldınız

sirius2006' Alıntı:

Hocam mebbise iban yazdık paralar osym gibi hesaba yatacak dendi.siz ek ders olarak mi aldınız

Hocam sizi yanlış bilgilendirmişler. Paralar ÖSYM sistemi gibi otomatik yatmaz. Sadece MTSK sınav ücretleri İlçe MEM tarafından yapıldığı için o otomatik yatar.

Sistemde ufak bir değişiklik olduğu için idareniz yanılmış olabilir, bizimkiler de ilk başta yapmadılar onlarda otomatik yatacak zannetmişlerdi. Eskiden sınav görevi aldığımız okuldan puantaj alıp onu idaremize teslim ediyorduk, onlar da ekderse ekliyordu. İdarecilerinize söyleyin puantajlar artık Mebbisten Sınav İşleri Bölümünden rapor ekranından alınıyor ve yine ekderse ekleniyor. Uyarırsanız bu ayki ek derse yetiştirirler...

Ben hep osym gibi zannetti arkadaşlar. Ağustos ayındaki sınavın ek dersini şimdiki ayda yazabilirmiyiz .
Mudur okul şifresi ile mebbisten mi bakacak yoksa benim mebbisten mi.arkadaşlar bunları soruyorum kusura bakmayın yarın gidince biliyorum ki bana herşeye hayır diyecek birisi var.

Tabiki soracaksın hocam. Biz de sorarak öğrendik! İdareciniz mebbis'e kurum şifresiyle girecek. Oradan Sınav İşlemleri Bölümüne. Ve raporlara (Yazıcı simgesi)ne tıkladığı zaman gelen ekranda ay seçecek. Ağustos seçip listelediği zaman gelen listede Ağustos ayında sınav görevi alan herkes otomatik gözükür. Bu listeye göre bu ayki ek dersinize ekleyebilir. Yıl geçmediği sürece sıkıntı olmaz. 2015 mali yılı içinde isterseniz 6 ay önce ödenmemiş olsun. Benim bunu idarecilerime dediğimde (Eylül ayı) haziran ayında sınav görevi olup ödenmeyen ekdersi olan arkadaşlarım vardı. Hepsi Eylül ayı ekdersi ile birlikte aldı ücretlerini. Saygılar...

Geri