ACİL! ARGE KOORDİNATÖRÜ GÖREVİ?

Kodla Büyü

Dev Kitap Arşivi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ilçemizde ARGE'de koordinatörlük yapacak Öğretmen yada yönetici arıyorlar. Ek ders'te vereceklermiş. Ayrıca ek derste vereceklerini söylediler. Şimdi ek dersinde değilim ama ne iş yapar bu koordinatör. Neyle ilgilenir? Ne yapar ? Ne yapması istenir ve beklenir? Bu konuda çalışma yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum...

Bildiğim kadarıyla İlçe MEM'lerde Arge görevlendirmesi yapılmıyor. Sadece İl MEM'lerde ve tam zamanlı görevlendirme yapılıyor.

il mem lerde bi nebze bu iş daha bir saygılıdır ama ilçelerde bu işten sıkılırsın anan ağlar
olta atmışlar ucunada ek ders yemini bağlamışlar gidersin 18*4:72 saat sabit alırsın hocam durup dururken 1 saat fazla yazamazlar sen bakma
açıkçası ilde koordinatör olmayacaksan ben tavsiye etmem.
heleki ilçeyse ilçe yansa umrumda olmaz

hocam ilçede memeurlara yaptıramadıkları işleri yaptırmaya adam arıyorlardır. fotmatörden fazla ek ders almaz eminim.

Hocam ilçe yazıyor şuanda. Doğal olarak bilgisayarcılara dönüyor bu iş. Gençlik merkezinde duracak falan kişi arıyorlar. ayrıca 10 gönüllü daha olacakmış. Yalnız kalmazsınız diyorlar. Yani bize angarya işler düşer diyorsunuz. Uzak durmak lazım o zaman ?

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
ayrıca 10 gönüllü daha olacakmış. Yalnız kalmazsınız diyorlar.

yalana bak yalana hemde kuyruklusu
hocam 10 değil 100 adam olsa herifler tüm angaryayı bt cinin üstüne yıkar hiç bulaşmayın derim ücrettede bir karınız olmaz

hocam sakın bulaşmayın... 18 saat ekders alırsın projedir sodestir bir sürü iş bizim ilçedeki arkadaşla aynı odayı paylaşıyoruz... yorgunluktan canı çıkıyor. Ben olsam bulaşmam. :)

mehmetural' Alıntı:
hocam sakın bulaşmayın... 18 saat ekders alırsın projedir sodestir bir sürü iş bizim ilçedeki arkadaşla aynı odayı paylaşıyoruz... yorgunluktan canı çıkıyor. Ben olsam bulaşmam. :)
Aynen hocam...

Hocam uzak durun. Okulda bir müdür bir kaç müdür yardımcısı ve öğretmenlerle işin olur. İl-ilçede ise bunun kaç katı teknoloji kullanımında ve bir öğretmenle iletişimde sıkıntılı insanlarla muhatap olursunuz. Bilgisayar başında çok basit işleri yap(a)mayan memurlar angaryaları size yönlendirir.

Bence de hiç bulaşmayın. Yani orda işinizi yapmaya çalışsanız bile "hocam bir bakıver" diyen bir sürü teknozürlü insanla uğraşırsın.

Geri