ACİL! BENQ Scanner 7650T driver Windows 7 uyumlu

Kodla Büyü

yaseminy8

Site Gezgini
Arkadaşlar internette çok aradım ama bulamadım, belki sizde vardır diye umuyorum, windows 7 uyumlu bu sürücü varsa paylaşırsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

okullara driver cd dagıtılmış ve windows 7 uyumlu ben yüklemeye çalışayım

vista uyumlu internette var, kendi sitesinde gördüm fakat windows 7 bulamadım:(
elinde olan yok mu hiç?

Arkadaşlar elinde benq 7650t model tarayıcının WINDOWS 7 uyumlu sürücüsü olan varsa paylaşabilir mi çok acil lütfeen:(
Yazıcı sürekli
scanner is not found
please check if
1.scanner power is on
2.cable is firmly connected
hatası veriyor. Kabloları değiştirmeme rağmen düzelmedi..

hocam normal windows xp sürücüsü bende çalıştı. şuan tarayıcımda sorun yok. işletim sistemim Windows 7 Ultimate. normal şekilde Setup'la yüklemeyi yapın. Yükleme sırasında tarayıcıyı bağlayın penceresinde usb fişini takın sorunsuz yükler. Gerekli dosyayı eve gidince paylaşayım. Milli eğitim bağlantısı bildiğim upload sitelerine izin vermiyo, site de en fazla 6MB upload izni veriyomuş sanırım

http://www.wupload.com/file/337197424/scanner_7650t_mirascan6.2.7650gp_series.00_windows.zip

janet' Alıntı:
Arkadaşlar elinde benq 7650t model tarayıcının WINDOWS 7 uyumlu sürücüsü olan varsa paylaşabilir mi çok acil lütfeen:(
Yazıcı sürekli
scanner is not found
please check if
1.scanner power is on
2.cable is firmly connected
hatası veriyor. Kabloları değiştirmeme rağmen düzelmedi..

şu anda aynı hatayı bende de veriyor arkadaşlar. sürücüyü yüklememe rağmen, usb tanımıyor. nedeni ne olabilir?

orjinal kablosu biraz uzundu aynı hatayı veriyordu .kısa kablo taktım sorun yok . wın 7 sürücüsünü göndere bilirim sorun devem ederse. ben odamda kullanıyorum şimdi.

Win7 sürücüsünü gönderirseniz çok iyi olur hocam. Netten bulduğum tüm driverlarda sorun var.

Arkadaşlar ben de de aynı uyarıyı veriyor şu anda tarayıcı(BENQ 7650T) 4-5 farklı yerden driver indirdim kurdum w7 bilgisayarım, kabloları değiştirdim, kısa da taktım uzun da olmuyor birtürlü sorunu çözebilen varsa paylaşabilir mi lütfen ?????? :|

Merhaba Arkadaşlar. Benq 7650T tarayıcının Win 7 64 bit driveri lazım. İnternette bulduklarım 32 bite uyumlu. Bilgisayara yüklüyorum tanıyor ancak sürekli "Scanner Not Found" hatası veriyor. Elinde olan varsa ve paylaşırsa memnun olurum.

Hort!

Konuyu hortlattım arkadaşlar. :)

Ekli dosyalar

• scanner_7650t_mirascan6.3.7650_series.00_windows.zip
    7.4 MB · Görüntüleme: 144
Geri