Acil Ders Dağıtım programı lazım

Kodla Büyü

kais36

Site Gezgini
Arkadaşlar yeni okula gittim, okulda işler vahim, müdür gidicilerden, başka okula tayini çıkmış, işlerle ilgilenmiyor artık, müdür yardımcısı arazi 1 aylık rapor almış, ilkokula bakan müdür yardımcısı işten pek anladığı yok ve ortaokulun işine bakmam diyor. Ders programı orta da yok, kimsenin umrunda da değil, öğretmenlerin çoğu kaçmaya yer arıyor. Müdüre ben bir bakarım dedim, mecburiyetim kesinlikle yok. Elimdeki mevcut progmatic seçmeli dersler için iş görmüyor. Progmaticğin(formula) son sürümü ve şu seçmeli dersleri paylaştıran supergen turbo olan varsa insanlık namına PM'den ulaştırabilir mi? Ya da seçmeli dersleri de yerleştirebileceğim makul başka bir programda olur. Çocuklar perişan olacak yeminle. Bir el atın arkadaşlar.

yasarsahbaz hocam yarın da olur, yetiştirebilirsem yarın bitiremezsem artık hafta sonu falan da uğraşırım yapacak birşey yok. YandexDiske yükleyip linkini atarsan, çok makbule geçer hocam... Şimdiden teşekkürler..

kais36' Alıntı:
yasarsahbaz hocam yarın da olur, yetiştirebilirsem yarın bitiremezsem artık hafta sonu falan da uğraşırım yapacak birşey yok. YandexDiske yükleyip linkini atarsan, çok makbule geçer hocam... Şimdiden teşekkürler..
Tamamdır hocam buldum evde de. PM attım kontrol et.

yasarsahbaz' Alıntı:
kais36' Alıntı:
Tamamdır hocam buldum evde de. PM attım kontrol et.

Hocam bende alabilirmiyim

Hocam teşekkür ederim aldım da, bunun seçmeli ders için ayarlamasını nasıl yaparız, bunların bide supergen diye programları var. Geçen yıl parasını verip almışlar, bu sene yine para istiyorlar, okulda para falan yok. Asıl ondan lazım sanki. Seçmeli derslerde sıkıntı var.

Hocam geçen yıl bizim idare bu programı kullandı. Hatta bütün okullar size gönderdiğimi tercih ediyor. Seçmeli ders mevzusunu bilmiyorum inanın ama geçen yıl bizim ders programını idare hemen oturttu bu programla. Sonuçta geçen yıl da seçmeli dersler vardı.

ben de alabilir miyim?
Ayrıca biz 4 ders seçmeliyi zorunlu yaptık(Matematik, İngilizce). Diğer 2 Saat seçmeliyi son saatlere yerleştirdik. (5 ler pazartesi, 6 lar Salı gibi) O saatlerde Kuran-ı Kerim Spor gibi istedikleri seçmeliye gidebiliyorlar. Bu şekilde olunca rahat oluyor. Diğer şekilde biraz karışık oluyor..

saraci41 hocam sizin dediğiniz gibi olur zaten, başka türlü çok zor gibi, idarecinin ayarlamasına kalmış, öğrencinin ne seçtiği çokta önemli değil gibi. Sırf cebimden para verip şu supergen nasıl yapıyor diye incelemek istiyorum.

yasarsahbaz hocam bende bu programla birkaç yaptım daha önceden, son versiyonlarında seçmeli ders özelliği olan varmış, biraz da onu arıyordum açıkçası, yine ilginiz için çok teşekkürler.

hocam puan üstünlüğüne göre eğer 26 yı açan öğretmen senden yüksek ise o atanır puan üstünlüğü esastır.

Geri