Acil... Güvenlik Kamerası HDD

Kodla Büyü

yildizli_85

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar. Elimde bir adet 3,5" sata güvenlik kamerası görüntüleri olan harddisk var ve içindeki görüntüyü izlemek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?
Sata/USB dönüştürücü ile bilgisayara bağladım. Bilgisayar yönetimi bölümünde harddiski görüyor. ancak Bilgisayarım'da göremiyorum.

Merhaba Arkadaşlar. Elimde bir adet 3,5" sata güvenlik kamerası görüntüleri olan harddisk var ve içindeki görüntüyü izlemek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?
Sata/USB dönüştürücü ile bilgisayara bağladım. Bilgisayar yönetimi bölümünde harddiski görüyor. ancak Bilgisayarım'da göremiyorum.
Görüntüleri harddiskten o şekilde alamayabilirsiniz Sanırım kayıt cihazı görüntüleri bizim izleyeceğimiz bir formata dönüştürüyor..Disk yönetiminden yeni bir sürücü harfi vermeyi denediniz mi?

harddiski bozmamak için onu denemedim

stand alone güvenlik kamera sistemine takılı hard diskin (işletim sistemi temelli güvenlik kayıt bilgisayarları hariç) içini bilgisayara bağlayıp normal disk gibi göremezsiniz. Bu diskler yüksek sıkıştırma ve ticari amaçla güvenlik kamerası kayıt cihazını üretenler tarafından özel şekilde formatlanır.

hdd yi kayıt cihazına bağlayın, istediğiniz görüntüleri cd, dvd veya usb flash belleğe export edin.

Geri