Acil! .ts uzantılı video oynatıcı

Kodla Büyü

byvector

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bana acilen .ts uzantılı video dosyasını açabilen video oynatıcı lazım.

Western Digital Element harici harddiskteki 6 gb lık video dosyasını hiç bir video player bilgisayarda açmıyor. Bir çoğunu denedim
Siz ne öneriyorsunuz acaba? Acilen yardımcı olursanız sevinirim

Hocam sen Format Factory programı ile videyonu mp-3 w-ma avi gibi formatlara dönüştürmelisin eğer oynatamıyorsan.
İndirme Linki :
Kod:
http://www.gezginler.net/indir/formatfactory.html
em9611.jpg

Arkadaşlar elimde .ts, .ts1, ts2 uzantılı dosyalar mevcut.
Bu dosyaları açmak için K-Lite Codec yüklü bilgisayarda Vlc player ve Kmplayer kullanarak açmayı denedim ama olmadı.
Ayrıca pek çok video dönüştürme programı denedim hepsinde dosyayı seçtiğimde hata veriyor.
Bu dosyaları nasıl açabilirim?
Konuyu da canlandırmış olayım.

televizyonda çalışıyormu peki ? tv de çalışıyor bilgisayarda çalışmıyor tüm codec ler kurulu olmasına rağmen. ilginç. tv şifreliyor mu acaba ???

Hocam, k-lite yüklüyse oynatır mutlaka. Ama sizin sorununuz, bilgisayarın ekran kartının bu dosyayı kaldırmaması. Daha iyi bir makinada açmayı denerseniz oynattığını görürsünüz.

:+1:
daimon45' Alıntı:
Hocam, k-lite yüklüyse oynatır mutlaka. Ama sizin sorununuz, bilgisayarın ekran kartının bu dosyayı kaldırmaması. Daha iyi bir makinada açmayı denerseniz oynattığını görürsünüz.

Geri