acil yardım arkadaşlar

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okulda ortak kullanılan pc de yumi yc 4030 yazıcısı kullanılıyor fakat ben bir türlü yazdıramadım internette te driveri bulamadım acaba bu yazıcının ortak olarak kullanıldığı bir ortak driver var mı ben yazıcı marka ve modli yazdığımda kyocera olarak çıkyor karşıma yardımcı olabilir misiniz

Kyocera nın alt markası olabilir hocam. Kyocera sürücüsü büyük ihtimalle çalışır. Bizde Triumph ve utax makine var. Onlar da kyocera alt markası. Ve sürücüleri aynı.

arkadaşlar okulda ortak kullanılan pc de yumi yc 4030 yazıcısı kullanılıyor fakat ben bir türlü yazdıramadım internette te driveri bulamadım acaba bu yazıcının ortak olarak kullanıldığı bir ortak driver var mı ben yazıcı marka ve modli yazdığımda kyocera olarak çıkyor karşıma yardımcı olabilir misiniz
@hiboz hocamin dediği doğru, bu cihazların hepsi Kyocera aslında sadece farklı markalar adı altında satıyorlar, yumi utax vb.

hocam evet öyle de kyocera fs olarak görünüyor bilgisayarda aygıt yöneticisinde yazıcı görünmüyor fakat yazıcılar da ekli görünüyor varsayılan olarak ekli gösteriyor bir türlü yazdırma işlemi yapamadım

Geri