ACRONİS 2016 ACİL YARDIM

Kodla Büyü
Arkadaşlar acronis 2016 trial versiyonu yükledim. Bootable cd ve usb hazırladım. Recovery yaptım sorun yok ama back up yapmaya çalışınca Trial Version hatası veriyor. Yeni dönem için yeni back up hazırlamma lazım acilen :cry: :cry:

Bildiğiniz link var mı hocam birde iso yu indirince cd ya da flash belleğe yazdrırıken birşey yapmamız gerekiyor mu?

linki gönderdim...poweriso ile iso dosyasını açıp kurun...acronisi kurmadan önce net kapalı olsun her ihtimale karşı... kurduktan sonra bootable cd ve usb acronis içinden yapacağınız için herhangi bir programa ihtiyaç yok

linki indir sonra power isoyu kur.ardından pc yi yeniden başlat. daha sonra isoya sağ tıkla(indirdiğin dosya) power iso kalıba yerleştir gibi bisey vardır.. onu yap ...sonra bilgisayarımı aç. cd sürücü gibi gelecektir acronis isosu...ardından kur programı...gerisini biliyorsun

hocam dediğiniz yöntemleri yaptım kalıba yerleştir dedikten sonra bir sürü dosya var exe uzantılı dosyayı göremedim bu yüzden acronsi kuramadım. Ben hdp bilsa programını yedeğini başka bir pc ye alacaktım bu yüzden kurmak istiyorum acronsi

Geri