acronis true image ile recovery

Kodla Büyü

GND

Site Gezgini
s.a arkadaşlar bilgisayarımda acronis ture image 2018 yüklü aldığım imajı geri yüklemek istiyorum hatta botable cd oluşturdum ama bir türlü beceremedim. internetten büssürü video izledim cd yi takıp bilgisayarı ile cd ile başlatıyorum ama program gelmiyor açılmıyor ekranda _ işareti yanıp sönüyor sürekli ne yapacaz birisi yardımcı olsun... :(

özür dilerim pek anlıyamadım ...
şimdi bu verdiğiniz linkte ki yazılımla ne yapacaz ki ? benim elimde iso dosyası var silmedim. nasıl olacak şimdi ??

bu acronis programının kendisinden imajı ger yükleme seçeneği yok mu acaba ????

Yukarıda verilen acronis 2018 linkinden iso dosyasını indiriniz. Bu iso dosyasını rufus ile USB belleğe yazınız. Yazarken bilgisayarınızın uefi olup olmamasına göre UEFI yada MBR seçimini yapınız. Sonra bilgisayarı USB ile boot ederek acronisi açabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: GND
Yukarıda verilen acronis 2018 linkinden iso dosyasını indiriniz. Bu iso dosyasını rufus ile USB belleğe yazınız. Yazarken bilgisayarınızın uefi olup olmamasına göre UEFI yada MBR seçimini yapınız. Sonra bilgisayarı USB ile boot ederek acronisi açabilirsiniz.

bu deidğiniz çok karışık direk programdan geri yükleme seçeneği yok mu ???

ben bunu flash belleğe yükleyip açtım ama bende böyle büssürü dosya çıkıyor hangisini seçececem ???

Ekli dosyalar

• acronis.jpg
    acronis.jpg
    56.1 KB · Görüntüleme: 78
Geri