Adadan Kim Gidecek

Kodla Büyü

ernestososa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
nA0LER.jpg

Melih Gökçek - Bülent Arınç çekişmesi adaya damga vurdu. Melih Gökçek Arınç gitsin dedi, Bakalım Arınç adayı terkedecek mi? :)

Bülent arınç için ARINÇ yaz 1890 a gönder, Melih gökçek için MELİH yaz 1890 a gönder.

eskiden akp dışındakiler paralelciydi meğerse paralel akp nin içindekiler miş

Bakalım "Dokunulmazlık Oyunu" nu hangisi kazanacak. Dengeler Melih'ten yana tabii ki,

Şu pozisyonda ya bir şekilde barışacaklar ya da Arınç adayı terk edip Gül ile bir oluşum kuracaklar, ama böyle bir ihtimalde Haşmetmaab çok zor durumda kalır belki tek başına bile kalır. O yüzden önce Gül ile Arınç'ı papaz edip sonra gönderirler Arınç'ı.

Başlığı görünce şaşırmıştım " vay be bilişim nette bile bu saçma programı izleyen varmış " dedim içimden ama içerik tam oturmuş

Umarım birbirlerini yerler. Ankara'da yaşayan biri olarak Bülent Arınç'a sorarlar: Ankara'yı parsel parsel yandaşlarına sattı da sen hükümetin ağır topu olarak izlemekle mi yetindin?

yasarsahbaz' Alıntı:
Umarım birbirlerini yerler. Ankara'da yaşayan biri olarak Bülent Arınç'a sorarlar: Ankara'yı parsel parsel yandaşlarına sattı da sen hükümetin ağır topu olarak izlemekle mi yetindin?
Sorması ayıp ama kim soracak hocam dediğinizi Ankara'da herkes Gökçek'e atar ama adam %50 ile alır yine

Götüre götüre adada yiyecek birşey kalmadı galiba aynı takımdakiler birbirlerine düştüğüne göre.. :-1:

illa bu memlekette doğruları öğrenmek, duymak için bunların birbirine düşmesi mi gerekiyor. cemaat hükümet çekişmesinde olduğu gibi. şimdi de arınç- gökçek çekişmesi olacak. ama hiçbirşey değişmeyecek yine %50 olacak. sonuç olarak rte var oldukça akp lilere hiçbirşey olmaz bu memlekette ahmet hakan ın olaylar sonrası yorumunda dediği gibi :

herkes kendini kurtaracak, olan bana olacak.
— ahmet hakan (@ahmethc)
23 Mart 2015

Geri