aday öğretmeni olanlar

Kodla Büyü

ogasbes

Aktif Üye
slm arkadaşlar bugün okula gelen yazıya göre danışman öğretmenler olarak 2016000405 nolu uzaktan eğitim faaliyeti fatih projesi etkileşimli sınıf yönetimi kursuna katılmamız gerekiyormuş. daha önce aynı kursu yine uzaktan eğitimle aldık. kursu aldığımız gerekçesiyle tekrar başvurmazsak sorun olur mu???

ogasbes' Alıntı:
slm arkadaşlar bugün okula gelen yazıya göre danışman öğretmenler olarak 2016000405 nolu uzaktan eğitim faaliyeti fatih projesi etkileşimli sınıf yönetimi kursuna katılmamız gerekiyormuş. daha önce aynı kursu yine uzaktan eğitimle aldık. kursu aldığımız gerekçesiyle tekrar başvurmazsak sorun olur mu???

Hocam aldığınız kursu neden tekrar alasınız ki? Mebbiste Kişisel Bilgiler Kısmında Hizmet İçi Eğitim Bilgilerinde bu kurs işli ise tekrar almanız gerekmez. Ben benzer bir durumda daha önceden aldığım ve mebbiste işli olduğu için okulda açılan Fatih Projesi Etkileşimli tahta kullanım kursuna katılmamıştım.

resmi yazıyla bildirildiği için tereddüt yaşıyorum hocam. başvuru yapmanız gerekiyor diyor. içerik farklı olmaz diye düşünüyorum kurs ismi aynı sadece numarası değişik. farklı tarihte olduğu için. ne yapsam bilemedim.

Almanıza gerek yoktur hocam. Bende sizinle aynı durumdayım. Ben başvurmayacam mesela. Zaten gelen yazıda yazıyor olması lazım, daha önce kursu almayanlar diye...

hocam zaten sizi kaydetmiyor daha önce aldıysanız...çünkü ben denedim dana önce aldığım için kaydetmedi.

o kısmı farketmedim yazıda arkadaşlar ya da okuduysam hatırlamıyorum teşekkür ederim saolun

evet şimdi denedim daha önce aldığınız için başvuru yapamazsınız diyor çok teşekkür ederim

Katılmak mecburi olmaması lazım. Ben kursa başvurmadım diye cezamı verecekler.

Geri